
Сталеві радіатори опалення Ultratherm 22 тип 600/800 з боковим підключенням (Туреччина)
5 706,80 ₴
- В наличии
- +380 (98) 053-60-27Ігор
Панельні радіатори Ultratherm 22 600/800: універсальність установок
Панельні радіатори Ultratherm відрізняються підвищеною тепловою потужністю в 1766 Вт при негабаритної конфігурації.
Сталеві радіатори: ціна доступна кожному
Установка панельного радіатора Ultratherm 22 600/800 можлива в житлових багатоповерхових будинках, на заводах та підприємствах виробничого типу, в спорудах з підвищеною вологістю (теплиці, басейни).
Переваги продукції:
- добірні матеріали – за основу взята холоднокатана сталь, яка проходить обробку трьома шарами барвника, мінімізуючи ризик пошкодження корозією металу;
- підвищена міцність – теплоносій здатний витримувати температури до 120 °С і тиск до 9 бар, що гарантує довговічність експлуатації без втрати початкових властивостей;
- ефективний прогрів – місткість води в радіаторі – 4,2 л при невеликому розмірі 600х800 мм, але потужність радіатора при цьому 1766 Вт.
Бічний тип кріплення конструкцій полегшує монтаж. На панелях є чотири отвори для фіксації за допомогою фітингових сполук. У заводський комплект поставки входять додаткові елементи: заглушка, кран Маєвського і регулювальні вентилі.
Ціна сталевих радіаторів турецького виробництва в рази нижче європейських зразків, але не поступаються за якістю. Гарантія на прилади – 120 місяців.
Замовляйте товар у нас: відмінний сервіс – гарантована ефективність!
ЧОМУ НАМ ДОВІРЯЮТЬ?
![]() |
Пропонуємо тільки оригінальний товар. | ![]() |
Великий асортимент товару. |
![]() |
Спеціальні ціни для постійних клієнтів, будівельних і монтажних організацій. | ![]() |
Оперативна доставка. |
Залишилися питання?
Телефонуйте
і наші спеціалісти дадуть відповіді на всі питання.
ЯК ЗАМОВИТИ сталевий радіатор UltraTherm
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Замовлення на сайті | Зв'язок менеджера протягом 10 хв |
Готівковий розрахунок | Відправка товару |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ультратерм |
| Страна производитель | Турция |
| Вес | 24.8 кг |
| Испытательное давление | 13 бар |
| Конструкция радиатора | Панельная |
| Максимальная температура теплоносителя | 120 град. |
| Максимальное рабочее давление | 9 бар |
| Объем воды в радиаторе | 4.2 л |
| Способ подключения | Боковое |
| Тепловая мощность | 1766 Вт |
| Тип радиатора | 22 |
| Гарантийный срок | 120 мес |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 600 мм |
| Глубина | 100 мм |
| Подключение теплоносителя | 1/2" |
| Ширина | 800 мм |
| Комплектация | |
| Заглушка | Да |
| Кран Маевского | Да |
| Кронштейн | Да |
- Цена: 5 706,80 ₴










