
Сталеві радіатори Ultratherm 22 тип 600/900 бокове підключення (Туреччина)
6 360,64 ₴
- В наличии
- +380 (98) 053-60-27Ігор
Сталеві радіатори 22 від Ultratherm – правильний вибір!
Турецька компанія Ultratherm випускає сталеві радіатори 22 типу, призначені для монтажу в спорудах з центральною або автономної системами теплопостачання.
Купити радіатори опалення без переплат
Двухпанельные сталеві радіатори 22 моделі Ultratherm 600/900 являють собою теплоносії з двох скріплених зварювальним методом пластин, які здатні вміщати 5,4 л води. Теплова потужність установок досягає 1987 Вт, що дозволяє забезпечувати ефективний обігрів великих приміщень.
Відмінності серії:
- високий показник температури – здатність теплоносія переносити до 120 °C запобігає можливі пошкодження;
- гарна витривалість тиску – навантаження в 9 бар не мають труднощів і не призводять до збоїв у системах теплопостачання;
- максимальная защита от коррозии – обработка холоднокатаной стали тремя слоями красящего вещества повышает износостойкость.
Габариты прибора по сравнению с вырабатываемой мощностью небольшие 600х900 мм и 100 мм в толщину. Выступ от стены невелик, поэтому не причиняет дискомфорта пользователям.
Мы предлагаем купить радиатор отопления Ultratherm 600/900 по выгодной цене в заводской упаковке. В наборе прилагаются необходимые детали – заглушка, кран Маевского и регулировочные вентили. Гарантия на товар – 120 месяцев.
Приобретайте продукцию европейского образца, не переплачивая за громкое имя!
ЧОМУ НАМ ДОВІРЯЮТЬ?
![]() |
Пропонуємо тільки оригінальний товар. | ![]() |
Великий асортимент товару. |
![]() |
Спеціальні ціни для постійних клієнтів, будівельних і монтажних організацій. | ![]() |
Оперативна доставка. |
Залишилися питання?
Телефонуйте
і наші спеціалісти дадуть відповіді на всі питання.
ЯК ЗАМОВИТИ сталевий радіатор UltraTherm
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Замовлення на сайті | Зв'язок менеджера протягом 10 хв |
Готівковий розрахунок | Відправка товару |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ультратерм |
| Страна производитель | Турция |
| Вес | 27.9 кг |
| Испытательное давление | 13 бар |
| Конструкция радиатора | Панельная |
| Максимальная температура теплоносителя | 120 град. |
| Максимальное рабочее давление | 9 бар |
| Объем воды в радиаторе | 5.4 л |
| Способ подключения | Боковое |
| Тепловая мощность | 1987 Вт |
| Тип радиатора | 22 |
| Гарантийный срок | 120 мес |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 600 мм |
| Глубина | 100 мм |
| Подключение теплоносителя | 1/2" |
| Ширина | 900 мм |
| Комплектация | |
| Заглушка | Да |
| Кран Маевского | Да |
| Кронштейн | Да |
- Цена: 6 360,64 ₴











