
Сталевий радіатор Ultratherm 22 тип 600/1000 з боковим підключенням (Туреччина)
6 900,96 ₴
- В наличии
- +380 (98) 053-60-27Ігор
Панельні радіатори Ultratherm 22 600/1000 потужністю 2208 Вт
Панельні радіатори подвійного типу відрізняються підвищеним коефіцієнтом корисної дії, що дозволяє досягти максимального результату при обігріві площі.
Ultratherm 22 600/1000 – купити радіатор висококласного якості
Особливістю панельних радіаторів Ultratherm 22 600/1000 є підвищений показник теплової потужності – 2208 Вт. Маючи порівняно невеликі розміри 600х1000, теплоносій вміщує об'єм води в 6 л.
Установка агрегату можлива в умовах підвищеної вологості (тепличні конструкції, басейни) або примусової вентиляції. Це робить прилад універсальним, дозволяючи використовувати в житлових і промислових спорудах.
Гарантією надійності серії теплоносіїв є:
використання холоднокатаної сталі в якості виробничого матеріалу;
трехслойное покрытие конструкции краской для исключения угрозы коррозии;
повышенная стойкость к температурным показателям (120 °C) и давлению (9 бар).
Решение купить радиатор Ultratherm 22 600/1000 принимаете только вы, но делаете это на десятилетия! Гарантия от завода-производителя на продукцию составляет 120 месяцев.
Прибор подключается по боковому принципу, имеет 4 выхода с внутренней резьбой 1/2". В комплект входят необходимые элементы установки.
Звоните, чтобы заказать товар: предлагаемая турецкая продукция не отличается от европейских вариантов, но позволит сэкономить круглую сумму!
ЧОМУ НАМ ДОВІРЯЮТЬ?
![]() |
Пропонуємо тільки оригінальний товар. | ![]() |
Спеціальні ціни для постійних клієнтів, будівельних і монтажних організацій. |
![]() |
Наявність товару на складі. | ![]() |
Оперативна доставка. |
Залишилися питання?
Телефонуйте
і наші спеціалісти дадуть відповіді на всі питання.
ЯК ЗАМОВИТИ сталевий радіатор UltraTherm
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Замовлення на сайті | Зв'язок менеджера протягом 10 хв |
Готівковий розрахунок | Відправка товару |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ультратерм |
| Страна производитель | Турция |
| Вес | 31 кг |
| Испытательное давление | 13 бар |
| Конструкция радиатора | Панельная |
| Максимальная температура теплоносителя | 120 град. |
| Максимальное рабочее давление | 9 бар |
| Объем воды в радиаторе | 6 л |
| Способ подключения | Боковое |
| Тепловая мощность | 2208 Вт |
| Тип радиатора | 22 |
| Гарантийный срок | 120 мес |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 600 мм |
| Глубина | 100 мм |
| Подключение теплоносителя | 1/2" |
| Ширина | 1000 мм |
| Комплектация | |
| Заглушка | Да |
| Кран Маевского | Да |
| Кронштейн | Да |
- Цена: 6 900,96 ₴










