
Сталеві радіатори опалення Ultratherm 22 тип 600/1200 з боковим підключенням (Туреччина)
8 134,72 ₴
- В наличии
- +380 (98) 053-60-27Ігор
Сталеві радіатори Ultratherm 22 600/1200: обігрів вищого рівня
Сталеві радіатори Ultratherm 22 600/1200 використовують для монтажу в житлових і промислових будівлях з водяною системою теплопостачання.
Панельні радіатори: європейські технології за вітчизняну ціну
Стальные радиаторы Ultratherm 22 600/1200 подходят для подсоединения к централизованным или автономным системам отопления. Данная модель – теплоноситель двухпанельного типа, состоящий из двух рядов конвекторов, соединенных сварным способом.
Преимущества серии от турецкого производителя:
- показательные технические характеристики – тепловая мощность аппарата составляет 2649 Вт, а максимальный уровень давления может достигать 9 бар, при этом агрегат работает без перебоев при 120 °C;
- універсальність технології виробництва використовується холоднокатана сталь, прилад має товщину стінок по 1,15 мм, поверх покривається трьома шарами фарби для підвищення антикорозійності;
- оптимальні параметри – розміри теплоносія 600х1200 мм, він здатний утримувати 7,2 л води, забезпечуючи ефективну тепловіддачу.
Панельні радіатори Ultratherm 22 600/1200 поставляються в заводській упаковці та містить супровідні елементи (заглушки, вентилі тощо). Кріпляться вони боковим способом за допомогою різьбових з'єднань, для яких є спеціально пророблені 4 отвори.
Ми пропонуємо перевірену продукцію: замовляйте товар у нас з гарантією 120 місяців!
ЧОМУ НАМ ДОВІРЯЮТЬ?
![]() |
Пропонуємо тільки оригінальний товар. | ![]() |
Спеціальні ціни для постійних клієнтів, будівельних і монтажних організацій. |
![]() |
Наявність товару на складі. | ![]() |
Оперативна доставка. |
Залишилися питання?
Телефонуйте
і наші спеціалісти дадуть відповіді на всі питання.
ЯК ЗАМОВИТИ сталевий радіатор UltraTherm
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Замовлення на сайті | Зв'язок менеджера протягом 10 хв |
Готівковий розрахунок | Відправка товару |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ультратерм |
| Страна производитель | Турция |
| Вес | 37.2 кг |
| Испытательное давление | 13 бар |
| Конструкция радиатора | Панельная |
| Максимальная температура теплоносителя | 120 град. |
| Максимальное рабочее давление | 9 бар |
| Объем воды в радиаторе | 7.2 л |
| Способ подключения | Боковое |
| Тепловая мощность | 2649 Вт |
| Тип радиатора | 22 |
| Гарантийный срок | 120 мес |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 600 мм |
| Глубина | 100 мм |
| Подключение теплоносителя | 1/2" |
| Ширина | 1200 мм |
| Комплектация | |
| Заглушка | Да |
| Кран Маевского | Да |
| Кронштейн | Да |
- Цена: 8 134,72 ₴











