
Сталевий панельний радіатор Ultratherm 22 тип 600/1400 з боковим підключенням (Туреччина)
9 296,32 ₴
- В наличии
- +380 (98) 053-60-27Ігор
Радіатори опалення Ultratherm 22 600/1400: тепло у ваш будинок
Радіатори опалення Ultratherm 22 600/1400 підходять для установки в будинках з централізованим та автономним опаленням.
Сталеві радіатори: ціна ефективного теплонагрева
Радіатори опалення Ultratherm 22 600/1400 складаються з двох рядів конвектора, а їх місткість дорівнює 8,4 л води. Це забезпечує швидкий, якісний прогрів приміщень великих площ. Дана модель підходить для установки в спорудах, вологість яких перевищує норму (тепличні конструкції, приміщення з басейнами).
Переваги лінійки:
- надійність виготовлення – використовується холоднокатана сталь, яка покривається трьома шарами лаку для підвищення антикорозійної стійкості;
- продуманість критичних ситуацій – радіатор витримує нагрівання до 120 °C, може зберігати працездатність при тиску в 9 бар;
- показники теплової потужності – теплоносій випромінює 3091 Вт тепла, чим забезпечує прогрів значній площі.
Розмір теплоносіїв 600х1400 мм, а відступ від стіни всього 100 мм. порівняно з однопанельными конструкціями це зовсім небагато, а результат значно краще.
Явна перевага турецького виробника сталевих радіаторів – ціна. При використанні європейських технологій вартість товару для споживачів залишається на доступному рівні.
ЧОМУ НАМ ДОВІРЯЮТЬ?
![]() |
Пропонуємо тільки оригінальний товар. | ![]() |
Великий асортимент товару. |
![]() |
Спеціальні ціни для постійних клієнтів, будівельних і монтажних організацій. | ![]() |
Оперативна доставка. |
Залишилися питання?
Телефонуйте
і наші спеціалісти дадуть відповіді на всі питання.
ЯК ЗАМОВИТИ сталевий радіатор UltraTherm
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Замовлення на сайті | Зв'язок менеджера протягом 10 хв |
Готівковий розрахунок | Відправка товару |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ультратерм |
| Страна производитель | Турция |
| Вес | 43.4 кг |
| Испытательное давление | 13 бар |
| Конструкция радиатора | Панельная |
| Максимальная температура теплоносителя | 120 град. |
| Максимальное рабочее давление | 9 бар |
| Объем воды в радиаторе | 8.4 л |
| Способ подключения | Боковое |
| Тепловая мощность | 3091 Вт |
| Тип радиатора | 22 |
| Гарантийный срок | 120 мес |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 600 мм |
| Глубина | 100 мм |
| Подключение теплоносителя | 1/2" |
| Ширина | 1400 мм |
| Комплектация | |
| Заглушка | Да |
| Кран Маевского | Да |
| Кронштейн | Да |
- Цена: 9 296,32 ₴











