
Сталеві радіатори Ultratherm 22 тип 600/1600 бокове підключення (Туреччина)
10 477,28 ₴
- В наличии
- +380 (98) 053-60-27Ігор
Сталеві радіатори 22: подвійна ефективність технології
Сталеві радіатори 22 типу Ultratherm 600/1600 складаються з двох рядів конвектора, мають потужність 3532 Вт, підходять для будь-якого типу теплообогрева водними системами.
Панельні радіатори Ultratherm 22 600/1600: будинок в теплі
Під централізовану або автономну систему опалення відмінним варіантом буде установка сталевого радіатора 22. Двохпанельний теплоносій має невеликі габарити – всього на 5 см товщі, ніж аналог однопанельного типу, що має такі ж розміри (600х1600 мм). Це зовсім незначний показник порівняно з різницею в тепловій потужності, отже, тепловіддачею і здатністю обігріти велику площу.
Універсальність установок обумовлена можливістю монтажу в системах з примусовою вентиляцією, а також у спорудах, мікроклімат яких відрізняється підвищеною вологістю (басейни, теплиці).
Попит на серію теплоносіїв турецького виробника обумовлений:
- вибором в якості матеріалу холоднокатаної сталі;
- обробкою поверхні трьома захисними шарами фарби (антикорозійна протекція);
- здатність переносити температури до 120 °C і тиск до 9 бар;
- місткістю до 9,6 л води.
Панельні радіатори Ultratherm 22 600/1600 підключаються по боковому принципом. У комплектацію входить заглушка, кран Маєвського і регулювальні вентилі.
Замовте продукцію у нас за оптимальною вартістю: гарантія на модельний ряд 120 місяців!
ЧОМУ НАМ ДОВІРЯЮТЬ?
![]() |
Пропонуємо тільки оригінальний товар. | ![]() |
Великий асортимент товару. |
![]() |
Спеціальні ціни для постійних клієнтів, будівельних і монтажних організацій. | ![]() |
Оперативна доставка. |
Залишилися питання?
Телефонуйте
і наші спеціалісти дадуть відповіді на всі питання.
ЯК ЗАМОВИТИ сталевий радіатор UltraTherm
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Замовлення на сайті | Зв'язок менеджера протягом 10 хв |
Готівковий розрахунок | Відправка товару |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ультратерм |
| Страна производитель | Турция |
| Вес | 49.6 кг |
| Испытательное давление | 13 бар |
| Конструкция радиатора | Панельная |
| Максимальная температура теплоносителя | 120 град. |
| Максимальное рабочее давление | 9 бар |
| Объем воды в радиаторе | 9.6 л |
| Способ подключения | Боковое |
| Тепловая мощность | 3532 Вт |
| Тип радиатора | 22 |
| Гарантийный срок | 120 мес |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 600 мм |
| Глубина | 100 мм |
| Подключение теплоносителя | 1/2" |
| Ширина | 1600 мм |
| Комплектация | |
| Заглушка | Да |
| Кран Маевского | Да |
| Кронштейн | Да |
- Цена: 10 477,28 ₴










