
Сталеві панельні радіатори Ultratherm 22 тип 600/2000 з боковим підключенням (Туреччина)
13 024 ₴
- В наличии
- Код: 600/2000
- +380 (98) 053-60-27Ігор
Сталеві радіатори Ultratherm 22 600/2000: щоб удома було тепло
Якісні і потужні сталеві радіатори Ultratherm 22 600/2000 незамінні для опалення великих площ. Їх завжди можна знайти в онлайн-магазині Radiatorov за вигідною ціною.
Сталеві радіатори опалення: вигідна ціна і максимальна продуктивність
Сталеві радіатори Ultratherm 22 600/2000 застосовуються в автономних або центральних системах водяного опалення для обігріву різних приміщень, не тільки житлових, але будь-яких інших типів споруд. Висока теплова потужність понад 3,5 кВт дозволяє використовувати їх для великих площ.
Особливості даної моделі:
- високоякісна сталь, особливе антикорозійне покриття і фарбування забезпечують довговічність вироби;
- сталевий радіатор стійкий до перепадів тиску;
- ціна на сталеві радіатори опалення Ultratherm 22 600/2000 значно нижче, ніж у конкуруючих моделей зі схожими характеристиками;
- объем используемой воды в модели Ultratherm 22 600/2000 – до 12 литров;
- панельная конструкция и боковой способ подключения.
Стальные радиаторы отопления Ultratherm производятся в Турции и отвечают всем международным стандартам качества без завышения стоимости. Заявленный производителем гарантийный срок службы составляет 120 месяцев. Особая упаковка позволяет устанавливать прибор, не извлекая его из коробки, таким образом оберегая от случайных повреждений.
В нашем магазине всегда в наличие все модели радиаторов Ultratherm по выгодной цене.
ПОЧЕМУ НАМ ДОВЕРЯЮТ?
![]() |
Предлагаем только оригинальный товар. | ![]() |
Спеціальні ціни для постійних клієнтів, будівельних і монтажних організацій. |
![]() |
Наявність товару на складі. | ![]() |
Оперативна доставка. |
Залишилися питання?
Телефонуйте
і наші спеціалісти дадуть відповіді на всі питання.
ЯК ЗАМОВИТИ сталевий радіатор UltraTherm
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Замовлення на сайті | Зв'язок менеджера протягом 10 хв |
Готівковий розрахунок | Відправка товару |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ультратерм |
| Страна производитель | Турция |
| Вес | 62 кг |
| Испытательное давление | 13 бар |
| Конструкция радиатора | Панельная |
| Максимальная температура теплоносителя | 120 град. |
| Максимальное рабочее давление | 9 бар |
| Объем воды в радиаторе | 12 л |
| Способ подключения | Боковое |
| Тепловая мощность | 4415 Вт |
| Тип радиатора | 22 |
| Гарантийный срок | 120 мес |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 600 мм |
| Глубина | 100 мм |
| Подключение теплоносителя | 1/2" |
| Ширина | 2000 мм |
| Комплектация | |
| Заглушка | Да |
| Кран Маевского | Да |
| Кронштейн | Да |
- Цена: 13 024 ₴









