
Сталеві радіатори опалення Ultratherm 33 тип 500/400 бокове підключення, Туреччина
4 584,80 ₴
- В наличии
- +380 (98) 053-60-27Ігор
Сталеві радіатори 33: тепловіддача більше 95%
Сталеві радіатори 33 Ultratherm 500/400 мають три ряди конвекторів, приварених до панелям, встановлюються у приміщеннях, в яких потрібна максимальна тепловіддача.
Главное требование при монтаже стального радиатора 33 – наличие свободного пространства. Сами приборы имеют небольшие размеры – 500х400 мм, а отступают от стены на 150 мм (если сравнить с двухпанельными, это всего на 5 см больше, но мощность гораздо выше).
Показатели в пользу товара:
- тепловая мощность – 1098 Вт, что в разы выше аналога однопанельного типа, а значит, обеспечивает эффективный прогрев;
- износостойкость – максимально допустимая грань температуры – 120 °C, а рабочего давления – 9 бар;
- вместимость воды – обеспечивает поддержание температуры 3 л воды.
Бокове підключення дозволяє зберегти витрата тепловиділення, підвищити віддачу обладнання саме на прогрів кімнати.
Ціна радіаторів Ultratherm 33 500/400 відрізняється від вартості товару європейських брендів, оскільки виключає накрутку за гучне ім'я. При цьому технології виробництва повністю відповідають стандартам.
Встановивши подібний прилад, ви забудете про холодній квартирі!
Замовляйте продукцію з гарантією 120 місяців! У комплектацію від заводу-виробника входять матеріали для безпосереднього підключення до системи: футорки 1/2", заглушка, кран Маєвського і кріплення.
ЧОМУ НАМ ДОВІРЯЮТЬ?
![]() |
Пропонуємо тільки оригінальний товар. | ![]() |
Спеціальні ціни для постійних клієнтів, будівельних і монтажних організацій. |
![]() |
Доступні ціни. | ![]() |
Оперативна доставка. |
Залишилися питання?
Телефонуйте
і наші спеціалісти дадуть відповіді на всі питання.
ЯК ЗАМОВИТИ сталевий радіатор UltraTherm
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Замовлення на сайті | Зв'язок менеджера протягом 10 хв |
Готівковий розрахунок | Відправка товару |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ультратерм |
| Страна производитель | Турция |
| Вес | 17.04 кг |
| Испытательное давление | 13 бар |
| Конструкция радиатора | Панельная |
| Максимальная температура теплоносителя | 120 град. |
| Максимальное рабочее давление | 9 бар |
| Объем воды в радиаторе | 3 л |
| Способ подключения | Боковое |
| Тепловая мощность | 1098 Вт |
| Тип радиатора | 33 |
| Гарантийный срок | 120 мес |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 500 мм |
| Глубина | 162 мм |
| Подключение теплоносителя | 1/2" |
| Ширина | 400 мм |
| Комплектация | |
| Заглушка | Да |
| Кран Маевского | Да |
| Кронштейн | Да |
- Цена: 4 584,80 ₴











