
Сталеві радіатори Ultratherm 33 тип 500/500 з боковим підключенням, Туреччина
5 429,60 ₴
- В наличии
- +380 (98) 053-60-27Ігор
Панельні радіатори Ultratherm 33 500/500: затишок у вашому будинку
Панельні радіатори 33 Ultratherm 500/500 відрізняються тепловіддачею більше 95%, що зумовлено потужністю установок – 1373 Вт.
Купити радіатори опалення Ultratherm 33 500/500
Панельні радіатори Ultratherm 33 500/500 складаються з трьох рядів конвектора, вміщують 3,75 л води і здатні обігрівати великі площі.
Особливістю конструкції є придатність підключення до будь-яких опалювальних систем водного типу: автономним і централізованим. Виготовлення радіатора з холоднокатаної сталі і обробка захисною фарбою роблять його невразливим до дії вологи. Радіатор використовують у житлових, промислових, виробничих приміщеннях, спорудах тепличного типу і басейнах комплексах.
Переваги продукції:
- возможность подвергаться нагрузкам в 120 °C без повреждений и сбоев в системе;
- выдерживание давления в 9 бар (13 во время испытаний);
- компактное строение при показателе вместительности 3,75 л – 500х500 мм, ширина от стены 150 мм.
Крепление установки происходит по боковому принципу. На поверхности имеется 4 выхода под резьбовое соединение. В комплекте прилагаются футорки 1/2", заглушка, кран Маевского и крепежи.
Для того, чтобы подобрать и купить радиатор отопления Ultratherm 33 500/500 под ваш запрос, обратитесь к оператору по указанному номеру.
Придбайте у нас: 120 місяців гарантії від турецького виробника– запорука впевненості в товарі!
ЧОМУ НАМ ДОВІРЯЮТЬ?
![]() |
Пропонуємо тільки оригінальний товар. | ![]() |
Спеціальні ціни для постійних клієнтів, будівельних і монтажних організацій. |
![]() |
Доступні ціни. | ![]() |
Оперативна доставка. |
Залишилися питання?
Телефонуйте
і наші спеціалісти дадуть відповіді на всі питання.
ЯК ЗАМОВИТИ сталевий радіатор UltraTherm
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Замовлення на сайті | Зв'язок менеджера протягом 10 хв |
Готівковий розрахунок | Відправка товару |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ультратерм |
| Страна производитель | Турция |
| Вес | 21.3 кг |
| Испытательное давление | 13 бар |
| Конструкция радиатора | Панельная |
| Максимальная температура теплоносителя | 120 град. |
| Максимальное рабочее давление | 9 бар |
| Объем воды в радиаторе | 3.75 л |
| Способ подключения | Боковое |
| Тепловая мощность | 1373 Вт |
| Тип радиатора | 33 |
| Гарантийный срок | 120 мес |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 500 мм |
| Глубина | 162 мм |
| Подключение теплоносителя | 1/2" |
| Ширина | 500 мм |
| Комплектация | |
| Заглушка | Да |
| Кран Маевского | Да |
| Кронштейн | Да |
- Цена: 5 429,60 ₴











