
Сталеві радіатори Ultratherm 33 тип 500/800 бокове підключення, Туреччина
7 819,68 ₴
- В наличии
- +380 (98) 053-60-27Ігор
Радіатори: ціна Ultratherm 33 500/800 виправдана довгим терміном служби!
Потужні трехпанельные радіатори, ціна яких виправдана якістю виготовлення і рекордної тепловіддачею 98%, стануть функціональною частиною ваших опалювальних систем.
Трехпанельные радіатори опалення від турецького виробника Ультратерм!
Для просторих приміщень, в яких вимагається максимальна тепловіддача, підійдуть 3-панельні радіатори. Ціна таких пристроїв від турецького бренду Ultratherm є достатньо демократичною, а 33 500/800 володіє всіма стандартними достоїнствами лінійки.
Конструкція складається з панелей, між якими розташовано 3 ряду конвектора. Глибина – близько 150 мм.
Теплова потужність такого пристрою – 2197 Вт.
Бічний тип підключення означає, що модель має 4 виходи з внутрішньою різьбою 1/2 дюйма.
В комплект входить також заглушка, кріплення, кран Маєвського.
Важить обладнання 34,8 кг.
Объем теплоносителя – 6 л, а его максимальная температура прогревания – 120 градусов.
Панельные радиаторы отопления поставляются в заводской упаковке. Радиаторы 33 типа часто используются не только в системах обогрева жилых домов, но и в офисах, промышленных помещениях.
В нашем каталоге вы можете выбрать подходящую модель и заказать ее по телефонам или на сайте! В нашем магазине товары от проверенных производителей можно купить с доставкой по всей Украине.
ПОЧЕМУ НАМ ДОВЕРЯЮТ?
![]() |
Предлагаем только оригинальный товар. | ![]() |
Большой ассортимент товара. |
![]() |
Спеціальні ціни для постійних клієнтів, будівельних і монтажних організацій. | ![]() |
Оперативна доставка. |
Залишилися питання?
Телефонуйте
і наші спеціалісти дадуть відповіді на всі питання.
ЯК ЗАМОВИТИ сталевий радіатор UltraTherm
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Замовлення на сайті | Зв'язок менеджера протягом 10 хв |
Готівковий розрахунок | Відправка товару |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ультратерм |
| Страна производитель | Турция |
| Вес | 34.8 кг |
| Испытательное давление | 13 бар |
| Конструкция радиатора | Панельная |
| Максимальная температура теплоносителя | 120 град. |
| Максимальное рабочее давление | 9 бар |
| Объем воды в радиаторе | 6 л |
| Способ подключения | Боковое |
| Тепловая мощность | 2197 Вт |
| Тип радиатора | 33 |
| Гарантийный срок | 120 мес |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 500 мм |
| Глубина | 162 мм |
| Подключение теплоносителя | 1/2" |
| Ширина | 800 мм |
| Комплектация | |
| Заглушка | Да |
| Кран Маевского | Да |
| Кронштейн | Да |
- Цена: 7 819,68 ₴











