
Сталеві панельні радіатори Ultratherm 33 тип 500/900 з боковим підключенням, Туреччина
8 704,96 ₴
- В наличии
- +380 (98) 053-60-27Ігор
Сталеві радіатори Ultratherm 33 500/900: тепло і затишок вашого будинку
Сталеві радіатори Ultratherm 33 500/900 — запорука максимальної ефективності роботи центрального і автономного опалення. Низька вартість і постійна наявність в інтернет-магазині Radiatorov.
Сталеві радіатори Ultratherm 33 500/900 — ефективне рішення для створення комфортного мікроклімату в житлових, торгових, громадських та промислових приміщеннях.
Трехпанельная конструкція з корисним об'ємом в 6.75 літра розрахована на використання в системі з піковим робочим тиском в 9 Бар при максимальній температурі теплоносія до 120 °C.
Переваги використання турецьких батарей, виготовлених з холоднокатаного листа товщиною 1,5 мм:
- 2,5 кВт потужності при порівняно компактних розмірах;
- ціна сталевого радіатора опалення Ultratherm 33 500/900, при ідентичних характеристик, відчутно нижчі від європейських аналогів;
- бокове підключення і конструкція з 3 панелей сприяють повноцінній тепловіддачі;
- якісна багатошарова забарвлення, захищає сталь від утворення вогнищ корозії;
- десятирічна гарантія від виробника.
Оптимально використовувати батарей типу 33 у великих приміщеннях, які потребують ефективному обігріві. Бокове підключення до системи дозволить підібрати оптимальний спосіб підведення теплоносія.
Зробіть будинок, офіс або інше цільове приміщення комфортним і затишним, замовивши панельну батарею в інтернет-магазині Radiatorov.
ЧОМУ НАМ ДОВІРЯЮТЬ?
![]() |
Пропонуємо тільки оригінальний товар. | ![]() |
Великий асортимент товару. |
![]() |
Спеціальні ціни для постійних клієнтів, будівельних і монтажних організацій. | ![]() |
Оперативна доставка. |
Залишилися питання?
Телефонуйте
і наші спеціалісти дадуть відповіді на всі питання.
ЯК ЗАМОВИТИ сталевий радіатор UltraTherm
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Замовлення на сайті | Зв'язок менеджера протягом 10 хв |
Готівковий розрахунок | Відправка товару |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ультратерм |
| Страна производитель | Турция |
| Вес | 38.34 кг |
| Испытательное давление | 13 бар |
| Конструкция радиатора | Панельная |
| Максимальная температура теплоносителя | 120 град. |
| Максимальное рабочее давление | 9 бар |
| Объем воды в радиаторе | 6.75 л |
| Способ подключения | Боковое |
| Тепловая мощность | 2471 Вт |
| Тип радиатора | 33 |
| Гарантийный срок | 120 мес |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 500 мм |
| Глубина | 162 мм |
| Подключение теплоносителя | 1/2" |
| Ширина | 900 мм |
| Комплектация | |
| Заглушка | Да |
| Кран Маевского | Да |
| Кронштейн | Да |
- Цена: 8 704,96 ₴










