
Сталевий радіатор Ultratherm 33тип 500/1000 з боковим підключенням, Туреччина
9 396,64 ₴
- В наличии
- +380 (98) 053-60-27Ігор
Сталеві радіатори Ultratherm 33 500/1000: ефективний обігрів вашого будинку
Турецькі сталеві радіатори Ultratherm 33 500/1000 — гарантія тепла і затишку з центральним та автономним опаленням. Оптимальна вартість і постійна наявність в інтернет-магазині Radiatorov.
Придбання сталевих радіаторів Ultratherm 33 500/1000 — дієвий метод економії ваших коштів при створенні ефективної системи опалення з автономним або централізованим джерелом!
Переваги сталевих батарей турецького виробництва:
вироби 33 класу з боковим підключенням мають тепловіддачею близько 2,8 кВт при всіх варіантах підключення і в обсязі 7,5 літра;
підходять для дієвого обігріву житлових, громадських, торгових і виробничих приміщень великої площі;
виготовлені з холодного прокату листової сталі товщиною 1,5 мм;
цена стальных панельных радиаторов Ultratherm 33 500/1000 ниже европейских аналогов при схожем качестве продукции;
гарантия производителя — 10 лет.
Трехпанельная конструкция батарей обеспечивает наилучший теплообмен при достаточно скромных габаритах, превышающих устройства 22 и 11 типа всего на 5 и 10 см в толщину соответственно. Батарея предназначена для работы в системе с пиковым рабочим давлением в 9 Бар, при максимальной температуре теплоносителя в 120°C.
ПОЧЕМУ НАМ ДОВЕРЯЮТ?
![]() |
Предлагаем только оригинальный товар. | ![]() |
Большой ассортимент товара. |
![]() |
Спеціальні ціни для постійних клієнтів, будівельних і монтажних організацій. | ![]() |
Оперативна доставка. |
Залишилися питання?
Телефонуйте
і наші спеціалісти дадуть відповіді на всі питання.
ЯК ЗАМОВИТИ сталевий радіатор UltraTherm
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Замовлення на сайті | Зв'язок менеджера протягом 10 хв |
Готівковий розрахунок | Відправка товару |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ультратерм |
| Страна производитель | Турция |
| Вес | 42.6 кг |
| Испытательное давление | 13 бар |
| Конструкция радиатора | Панельная |
| Максимальная температура теплоносителя | 120 град. |
| Максимальное рабочее давление | 9 бар |
| Объем воды в радиаторе | 7.5 л |
| Способ подключения | Боковое |
| Тепловая мощность | 2746 Вт |
| Тип радиатора | 33 |
| Гарантийный срок | 120 мес |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 500 мм |
| Глубина | 162 мм |
| Подключение теплоносителя | 1/2" |
| Ширина | 1000 мм |
| Комплектация | |
| Заглушка | Да |
| Кран Маевского | Да |
| Кронштейн | Да |
- Цена: 9 396,64 ₴











