
Сталеві радіатори Ultratherm 33 тип 500/1200 з боковим підключенням, Туреччина
11 023,76 ₴
- В наличии
- +380 (98) 053-60-27Ігор
Сталеві радіатори: ціна моделі Ultratherm 33 500/1200
Продукція Ultratherm – сталеві радіатори, ціна яких істотно відрізняється від дорогих брендів, але якість виконання роботи не поступаються.
Панельні радіатори Ultratherm 33 500/1200: тепло в будинок користувача
Установка продукції турецького заводу можлива в будинках з централізованим або автономним опаленням, промислових спорудах, приміщеннях з підвищеною вологістю. Ціна сталевих радіаторів Ultratherm 33 500/1200, пристосованих до різних умов експлуатації, залишається порівняно низькою.
Установки типу 33 відрізняються наявністю 3 рядів конвекторів, які прикріплені до панелей. Загальна ємність внутрішнього резервуара – 9 л. Цей показник заслуговує уваги, оскільки забезпечує максимальну тепловіддачу. До порівняння, розміри даної установки – 500х1200, а потужність 3295 Вт, аналогічний однопанельного блок менше на 10 см в ширину, але має потужність в 3 рази нижче.
Відмінності моделі:
- термостійкість – здатність переносити до 120 °C;
- стійкість до навантажень – максимальний коефіцієнт тиску – 9 бар;
- тепловіддача – більше 95%.
Панельні радіатори Ultratherm 33 500/1200 поставляються в заводській упаковці. У комплектацію входить все необхідне для безпосередньої установки: заглушка, кран Маєвського і кріплення.
Гарантія на продукцію – 120 місяців.
ЧОМУ НАМ ДОВІРЯЮТЬ?
![]() |
Пропонуємо тільки оригінальний товар. | ![]() |
Великий асортимент товару. |
![]() |
Спеціальні ціни для постійних клієнтів, будівельних і монтажних організацій. | ![]() |
Оперативна доставка. |
Залишилися питання?
Телефонуйте
і наші спеціалісти дадуть відповіді на всі питання.
ЯК ЗАМОВИТИ сталевий радіатор UltraTherm
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Замовлення на сайті | Зв'язок менеджера протягом 10 хв |
Готівковий розрахунок | Відправка товару |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ультратерм |
| Страна производитель | Турция |
| Вес | 51.12 кг |
| Испытательное давление | 13 бар |
| Конструкция радиатора | Панельная |
| Максимальная температура теплоносителя | 120 град. |
| Максимальное рабочее давление | 9 бар |
| Объем воды в радиаторе | 9 л |
| Способ подключения | Боковое |
| Тепловая мощность | 3295 Вт |
| Тип радиатора | 33 |
| Гарантийный срок | 120 мес |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 500 мм |
| Глубина | 162 мм |
| Подключение теплоносителя | 1/2" |
| Ширина | 1200 мм |
| Комплектация | |
| Заглушка | Да |
| Кран Маевского | Да |
| Кронштейн | Да |
- Цена: 11 023,76 ₴










