
Сталеві радіатори Ultratherm 33 тип 500/1400 з боковим підключенням, Туреччина
3 850 ₴
- В наличии
- Код: 500/1400
- +380 (98) 053-60-27Ігор
Сталеві радіатори Ultratherm 33 500/1400: турецьке якість
Сталеві радіатори сприяють ефективному обігріву приміщень житлового, промислового, тепличного призначення. Вони відмінно переносять вологий мікроклімат, оскільки розроблені із застосуванням технології, що дозволяє виключити ризик корозії. Це досягається використанням холоднокатаної сталі і покриття її трьома шарами барвника.
Тим самим підвищується зносостійкість поверхні – здатність витримувати температуру 120 °C, тиск 9 бар.
Універсальність вибору даної моделі зумовлена:
- можливістю монтажу систем автономного та централізованого типу обігріву;
- оптимальними розмірами 500х1400 мм при потужності обігріву 3844 Вт;
- значною місткістю 10,5 л води.
Панельні радіатори опалення Ultratherm 33 500/1400 передбачають бічній тип підключення, що дозволяє збільшити тепловіддачу до показника 98%. В заводську поставку входять необхідні елементи для підключення радіатора до системи: заглушки, кран Маєвського і кріплення.
Перевагою радіаторів є тривалий гарантійний термін – 120 місяців.
Турецькі зразки не поступаються аналогам європейського виробника, що дозволяє заощадити гроші, не втративши якість! Тому замовляючи продукцію у нас, ви залишаєтеся у виграші!
ЧОМУ НАМ ДОВІРЯЮТЬ?
![]() |
Пропонуємо тільки оригінальний товар. | ![]() |
Спеціальні ціни для постійних клієнтів, будівельних і монтажних організацій. |
![]() |
Доступні ціни. | ![]() |
Оперативна доставка. |
Залишилися питання?
Телефонуйте
і наші спеціалісти дадуть відповіді на всі питання.
ЯК ЗАМОВИТИ сталевий радіатор опалення UltraTherm
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Замовлення на сайті | Зв'язок менеджера протягом 10 хв |
Готівковий розрахунок | Відправка товару |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ультратерм |
| Страна производитель | Турция |
| Вес | 59.64 кг |
| Испытательное давление | 13 бар |
| Конструкция радиатора | Панельная |
| Максимальная температура теплоносителя | 120 град. |
| Максимальное рабочее давление | 9 бар |
| Объем воды в радиаторе | 10.5 л |
| Способ подключения | Боковое |
| Тепловая мощность | 3844 Вт |
| Тип радиатора | 33 |
| Гарантийный срок | 120 мес |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 500 мм |
| Глубина | 162 мм |
| Подключение теплоносителя | 1/2" |
| Ширина | 1400 мм |
| Комплектация | |
| Заглушка | Да |
| Кран Маевского | Да |
| Кронштейн | Да |
- Цена: 3 850 ₴











