
Сталеві панельні радіатори Ultratherm 33 тип 500/1600 бокове підключення, Туреччина
14 092,32 ₴
- В наличии
- Код: 500/1600
- +380 (98) 053-60-27Ігор
Радіатори опалення Ultratherm 33 500/1600 – запорука теплоти в будинку
Радіатори опалення Ultratherm 33 500/1600 призначені для розміщення в системах автономного та централізованого типу.
Сталеві панельні радіатори: ваш правильний вибір
Радіатори опалення Ultratherm 33 500/1600 розроблені як системи трехпанельного типу, що мають три ряди конвектора і відрізняються ККД до 95%. Теплова потужність установок дорівнює 4393 Вт, що дозволяє безперешкодно розміщувати їх в приміщеннях великих площ. Вони здатні утримувати 12 л води, тому ефективність функціонування забезпечена.
Відмінності серії:
- виготовлення з холоднокатаної сталі дає можливість переносити тиск до 9 бар, а температурні навантаження до 120 °C;
- покриття трьома шарами барвника забезпечує підвищений рівень стійкості проти корозійних процесів;
- бокове підключення сприяє зручності монтажу до опалювальних систем водного типу.
Маючи невеликі розміри 500х1600 і товщину 150 мм, сталеві панельні радіатори відрізняються показниками тепловіддачі, у рази вищими, ніж аналогічні одно - або двухпанельные.
Поставляється продукція в заводських упаковках. У комплектацію входить необхідний фітінг: футорки 1/2", заглушка, кран Маєвського і кріплення. Товар турецького виробництва має гарантію 120 місяців і оптимальну вартість, доступну споживачеві.
ЧОМУ НАМ ДОВІРЯЮТЬ?
![]() |
Пропонуємо тільки оригінальний товар. | ![]() |
Спеціальні ціни для постійних клієнтів, будівельних і монтажних організацій. |
![]() |
Доступні ціни. | ![]() |
Оперативна доставка. |
Залишилися питання?
Телефонуйте
і наші спеціалісти дадуть відповіді на всі питання.
ЯК ЗАМОВИТИ сталевий радіатор опалення UltraTherm
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Замовлення на сайті | Зв'язок менеджера протягом 10 хв |
Готівковий розрахунок | Відправка товару |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ультратерм |
| Страна производитель | Турция |
| Вес | 68.16 кг |
| Испытательное давление | 13 бар |
| Конструкция радиатора | Панельная |
| Максимальная температура теплоносителя | 120 град. |
| Максимальное рабочее давление | 9 бар |
| Объем воды в радиаторе | 12 л |
| Способ подключения | Боковое |
| Тепловая мощность | 4393 Вт |
| Тип радиатора | 33 |
| Гарантийный срок | 120 мес |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 500 мм |
| Глубина | 162 мм |
| Подключение теплоносителя | 1/2" |
| Ширина | 1600 мм |
| Комплектация | |
| Заглушка | Да |
| Кран Маевского | Да |
| Кронштейн | Да |
- Цена: 14 092,32 ₴











