
Сталеві радіатори опалення Ultratherm 33 типу 500/1800 з боковим підключенням, Туреччина
15 826,80 ₴
- В наличии
- Код: 500/1800
- +380 (98) 053-60-27Ігор
Панельні радіатори Ultratherm 33 500/1800: ефективна тепловіддача
Панельні радіатори Ultratherm 33 500/1800 турецького виробництва виготовляються за новітніми європейськими технологіями і відрізняються невеликою вартістю.
Купити сталеві радіатори Ultratherm 33 500/1800
Універсальність панельних радіаторів Ultratherm 33 500/1800 полягає в можливості встановлювати в приміщеннях житлового та промислового типу, підключати до систем автономного та централізованого теплозабезпечення, а також у спорудах з підвищеною вологістю.
Холоднокатана сталь, яка використовується як матеріал для виробництва, володіє стійкою зносостійкістю при температурі до 120 °C, тиск до 9 бар.
Барвник, яким покривають основу радіаторів, наносять в три стоячи, що підвищує захист від корозійного руйнування металу під впливом води.
При параметрах 500х1800х150 радіатори здатні вміщати 12 л води і видавати теплову потужність в 4942 Вт, тим самим забезпечуючи максимальний прогрів кімнати.
У нас можна купити сталеві радіатори Ultratherm 33 500/1800 з боковим типом приєднання. Саме такий принцип підключення забезпечує тепловіддачу вище 95%.
У комплектацію радіатора входять: футорки 1/2", заглушка, кран Маєвського і кріплення.
ЧОМУ НАМ ДОВІРЯЮТЬ?
![]() |
Пропонуємо тільки оригінальний товар. | ![]() |
Спеціальні ціни для постійних клієнтів, будівельних і монтажних організацій. |
![]() |
Доступні ціни. | ![]() |
Оперативна доставка. |
Залишилися питання?
Телефонуйте
і наші спеціалісти дадуть відповіді на всі питання.
ЯК ЗАМОВИТИ сталевий радіатор опалення UltraTherm
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Замовлення на сайті | Зв'язок менеджера протягом 10 хв |
Готівковий розрахунок | Відправка товару |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ультратерм |
| Страна производитель | Турция |
| Вес | 68.16 кг |
| Испытательное давление | 13 бар |
| Конструкция радиатора | Панельная |
| Максимальная температура теплоносителя | 120 град. |
| Максимальное рабочее давление | 9 бар |
| Объем воды в радиаторе | 12 л |
| Состояние | Новое |
| Способ подключения | Боковое |
| Тепловая мощность | 4942 Вт |
| Тип радиатора | 33 |
| Гарантийный срок | 120 мес |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 500 мм |
| Глубина | 162 мм |
| Подключение теплоносителя | 1/2" |
| Ширина | 1800 мм |
| Комплектация | |
| Заглушка | Да |
| Кран Маевского | Да |
| Кронштейн | Да |
- Цена: 15 826,80 ₴










