
Сталеві радіатори Ultratherm 22 тип 500/400 нижнє/бокове підключення (Туреччина)
3 828,88 ₴
- В наличии
- Код: 500/400 VK
- +380 (98) 053-60-27Ігор
Сталеві радіатори опалення Ultratherm VK 22 500/400 (нижня/бокове підключення)
Сталеві радіатори опалення Ultratherm VK 22 500/400 використовуються в однотрубних і двотрубних системах теплопостачання, а також в конструкціях з підвищеною вологістю.
Сталеві радіатори опалення Ultratherm VK 22 500/400 мають два ряди конвектора, що дозволяє домогтися тепловіддачі до 95%. Потужність установок становить 758 Вт, тому їх використовують для обігріву приміщень великих площ.
Особливості лінії:
- тип підключення – підключення до труб здійснюється через два виходу знизу праворуч на корпусі;
- характер установки – є 4 отвори для монтажу 2 заглушок, крана Маєвського та регулювального термостатичного клапана;
- принцип виготовлення – використовується холоднокатана сталь, яка покривається трьома шарами речовини для антикорозійної стійкості.
допустимі навантаження – випробування підтвердили безпеку роботи конструкції при температурі 120 °С і тиску 9 (13) бар.
Місткість панельних радіаторів Ultratherm VK 22 500/400 2 л при розмірі всього 500х400 мм, а його товщина — 10 див. Для порівняння, однопанельні установки (5 см завтовшки) не здатні показати подібну тепловіддачу.
На лінію турецького виробника надається гарантія 120 місяців. Якість товару не поступається європейським брендам, але ціна значно нижча.
ЧОМУ НАМ ДОВІРЯЮТЬ?
![]() |
Пропонуємо тільки оригінальний товар. | ![]() |
Спеціальні ціни для постійних клієнтів, будівельних і монтажних організацій. |
![]() |
Доступні ціни. | ![]() |
Оперативна доставка. |
Залишилися питання?
Телефонуйте
і наші спеціалісти дадуть відповіді на всі питання.
ЯК ЗАМОВИТИ сталевий радіатор опалення UltraTherm
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Замовлення на сайті | Зв'язок менеджера протягом 10 хв |
Готівковий розрахунок | Відправка товару |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ультратерм |
| Страна производитель | Турция |
| Вес | 10.88 кг |
| Испытательное давление | 13 бар |
| Конструкция радиатора | Панельная |
| Максимальная температура теплоносителя | 120 град. |
| Максимальное рабочее давление | 9 бар |
| Объем воды в радиаторе | 2 л |
| Способ подключения | Нижнее |
| Тепловая мощность | 758 Вт |
| Тип радиатора | 22 |
| Гарантийный срок | 120 мес |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 500 мм |
| Глубина | 100 мм |
| Подключение теплоносителя | 1/2" |
| Ширина | 400 мм |
| Комплектация | |
| Заглушка | Да |
| Кран Маевского | Да |
| Кронштейн | Да |
- Цена: 3 828,88 ₴









