
Алюмінієві радіатори Alltermo Super 500/100
528,44 ₴
- В наличии
- +380 (98) 053-60-27Ігор
Алюмінієві радіатори Alltermo Super 500/100
Алюмінієві радіатори Alltermo Super 500/100 часто можна зустріти в будь-якій обстановці – вони однаково добре вписуються в будь-який інтер'єр. Їх параметри роблять можливим установку навіть в приміщеннях, де вільний простір дуже обмежена. При монтажі обігрівача в нішу під підвіконням важливо пам'ятати, що він не повинен знаходитися впритул до стінок, оскільки це утруднить природне циркулювання повітря і може створити порушення умов експлуатації.
Алюмінієві радіатори Alltermo Super 500/100 виробляються за найсучаснішими технологіями з металу найвищої якості. Тобто їх теплопровідність дуже висока: повітря в кімнаті, де вони встановлені, прогрівається дуже швидко. Крім того, виготовлення методом лиття, дає можливість заміни окремих секцій, у випадку їхнього засмічення чи пошкодження – вам не доведеться міняти радіатор повністю. Сучасне сировину, з якого зроблені ці обігрівачі, нечутливе до механічних пошкоджень. Спеціальне внутрішнє покриття радіаторів береже їх від жорсткої води. Якщо ви все ще не впевнені, який із приладів стане оптимальним для вас – зв'яжіться з нашими фахівцями і вони допоможуть вам зробити правильний вибір.
ЧОМУ НАМ ДОВІРЯЮТЬ?
![]() |
Пропонуємо тільки оригінальний товар. | ![]() |
Великий асортимент товару. |
![]() |
Спеціальні ціни для постійних клієнтів, будівельних і монтажних організацій. | ![]() |
Оперативна доставка. |
Залишилися питання?
Телефонуйте
і наші спеціалісти дадуть відповіді на всі питання.
ЯК ЗАМОВИТИ алюмінієвий радіатор AllTermo
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Замовлення на сайті | Зв'язок менеджера протягом 10 хв |
Готівковий розрахунок | Відправка товару |
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Вес | 1.3 кг |
| Конструкция радиатора | Секционная |
| Максимальная температура теплоносителя | 120 град. |
| Максимальное рабочее давление | 16 бар |
| Объем воды в радиаторе | 0.38 л |
| Способ подключения | Боковое |
| Тепловая мощность | 194 Вт |
| Гарантийный срок | 120 мес |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 575 мм |
| Глубина | 96 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Опрессовочное давление | 24 бар |
| Вид радиатора | Литый |
| Минимальное значение pH | 6.5 |
| Максимальное значение pH | 7.8 |
| Теплоотдача Δt = 70°C | 194 Вт |
| Межосевое расстояние | 500 мм |
- Цена: 528,44 ₴











