
Сталеві радіатори Ultratherm 22 тип 500/500 нижнє підключення, Туреччина
4 375,36 ₴
- В наличии
- Код: 500/500 VK
- +380 (98) 053-60-27Ігор
Сталеві радіатори Ultratherm VK 22 500/500 з універсальним підключенням (нижня/бокове)
Сталеві радіатори Ultratherm VK 22 500/500 — компактне рішення для обігріву приміщень. Використовується вертикальна підведення теплоносія. Купіть за оптимальною вартістю в онлайн-магазині Radiatorov.
Двухпанельные сталеві радіатори Ultratherm VK 22 500/500 користуються постійним попитом завдяки відмінним тепловим і технічними показниками і стабільно чудовій якості. Цей вид продукції добре зарекомендував себе при роботі у зв'язці з центральними і автономними контурами опалення з піковим тиском до 9 Бар.
Низька теплова інерція і нижнє підключення дозволять підтримувати найбільш комфортну температуру в приміщенні.
Переваги батарей з вертикальним підключенням над аналогами:
- теплова потужність 0,9 кВт при досить компактних розмірах;
- можливість використання в умовах прокладки труб опалення по підлозі;
- ціна сталевих радіаторів Ultratherm VK 22 500/500 нижче європейських аналогів при фактично однакових теплотехнічних показниках;
- гарантія на десять років експлуатації.
Батарея розроблена для роботи в одно-/двотрубних системах опалення, що використовують в ролі теплоносія водні суміші або воду, нагреваемую до температури не вище 120 °C
ЧОМУ НАМ ДОВІРЯЮТЬ?
![]() |
Пропонуємо тільки оригінальний товар. | ![]() |
Великий асортимент товару. |
![]() |
Спеціальні ціни для постійних клієнтів, будівельних і монтажних організацій. | ![]() |
Оперативна доставка. |
Залишилися питання?
Телефонуйте
і наші спеціалісти дадуть відповіді на всі питання.
ЯК ЗАМОВИТИ сталевий радіатор опалення UltraTherm
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Замовлення на сайті | Зв'язок менеджера протягом 10 хв |
Готівковий розрахунок | Відправка товару |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ультратерм |
| Страна производитель | Турция |
| Вес | 13.6 кг |
| Испытательное давление | 13 бар |
| Конструкция радиатора | Панельная |
| Максимальная температура теплоносителя | 120 град. |
| Максимальное рабочее давление | 9 бар |
| Объем воды в радиаторе | 2.5 л |
| Способ подключения | Нижнее |
| Тепловая мощность | 947 Вт |
| Тип радиатора | 22 |
| Гарантийный срок | 120 мес |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 500 мм |
| Глубина | 100 мм |
| Подключение теплоносителя | 1/2" |
| Ширина | 700 мм |
| Комплектация | |
| Заглушка | Да |
| Кран Маевского | Да |
| Кронштейн | Да |
- Цена: 4 375,36 ₴









