
Сталеві панельні радіатори Ultratherm 22 тип 500/600 нижнє/бокове підключення, Туреччина
4 921,84 ₴
- В наличии
- Код: 500/600 VK
- +380 (98) 053-60-27Ігор
Радіатори Ultratherm VK 22 500/600: дієвий обігрів невеликих приміщень
Сталеві радіатори Ultratherm VK 22 500/600 дієвої обігріють приміщення невеликої площі. Замовляйте по чесної вартості в інтернет-магазині Radiatorov.
Сталеві радіатори Ultratherm VK 22 500/600 відмінно зарекомендували себе як ефективний і відносно недороге рішення для побудови обігріву. Служать для вертикального підключення до центральних і автономних систем, що працюють з максимальним тиском в 9 Бар і температурою теплоносія до 120 °C.
Мають низьку тепловою інерцією, що дозволяє контролювати і підтримувати оптимальну температуру.
Достоїнства цієї моделі Ультратерм:
- 1,1 кВт теплової потужності при відносно невеликих габаритах;
- вертикальне з'єднання, що дозволяють прокласти труби по підлозі і уникнути необхідності в штроблення стін;
- ціна панельних радіаторів Ultratherm VK 22 500/600 повністю відповідає якості їх виконання, і при цьому відчутно нижче європейських аналогів;
- десятирічна гарантія на експлуатацію від виробника.
Радіатори створені для реалізації ефективного теплообміну в один і двотрубних контурах опалення приватних будинків, квартир, офісів, торгово-складських і виробничих приміщень.
Замовте радіатори через онлайн-форму або за телефонами.
ЧОМУ НАМ ДОВІРЯЮТЬ?
![]() |
Пропонуємо тільки оригінальний товар. | ![]() |
Спеціальні ціни для постійних клієнтів, будівельних і монтажних організацій. |
![]() |
Доступні ціни. | ![]() |
Оперативна доставка. |
Залишилися питання?
Телефонуйте
і наші спеціалісти дадуть відповіді на всі питання.
ЯК ЗАМОВИТИ сталевий радіатор опалення UltraTherm
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Замовлення на сайті | Зв'язок менеджера протягом 10 хв |
Готівковий розрахунок | Відправка товару |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ультратерм |
| Страна производитель | Турция |
| Вес | 16.32 кг |
| Испытательное давление | 13 бар |
| Конструкция радиатора | Панельная |
| Максимальная температура теплоносителя | 120 град. |
| Максимальное рабочее давление | 9 бар |
| Объем воды в радиаторе | 3 л |
| Способ подключения | Нижнее |
| Тепловая мощность | 1136 Вт |
| Тип радиатора | 22 |
| Гарантийный срок | 120 мес |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 500 мм |
| Глубина | 100 мм |
| Подключение теплоносителя | 1/2" |
| Ширина | 600 мм |
| Комплектация | |
| Заглушка | Да |
| Кран Маевского | Да |
| Кронштейн | Да |
- Цена: 4 921,84 ₴









