
Сталеві радіатори Ultratherm 22 тип 500/700 нижнє/бокове підключення, Туреччина
5 387,36 ₴
- В наличии
- Код: 500/700 VK
- +380 (98) 053-60-27Ігор
Радіатори Ultratherm VK 22 500/700: дієвий обігрів невеликих приміщень
Сталеві радіатори Ultratherm VK 22 500/700 дієвої обігріють приміщення невеликої площі. Замовляйте по чесної вартості в інтернет-магазині Radiatorov.
Сталеві радіатори Ultratherm VK 22 500/700 завдяки збільшеній площі теплового випромінювання і вертикальному підключення забезпечать ефективний обігрів вашого будинку, квартири, офісу, торгово-складського або виробничого приміщення.
Вони розроблені для роботи в автономних і центральних мережах з максимальним тиском теплопроводящей рідини до 9 Бар і температурою не вище 120 °C.
Завдяки низькою тепловою інерцією забезпечують оптимально комфортну температуру.
Переваги цієї лінійки Ультратерм:
- 1,3 кВт теплової потужності при обсязі всього в 3,5 літра і скромних габаритах;
- подключаются вертикально, что позволит сэкономить место на разводке отопления;
- цена радиаторов Ultratherm VK 22 500/700 ниже аналогов произведенных в Европе, а теплотехнические характеристики практически идентичны;
- отличное качество материалов и сборки;
- окраска по технологии Bonderite Nano Ceramic, обеспечивающая лучшую защиту в сравнении с фосфатированием и другими популярными методами нанесения антикоррозионки;
- десятилетняя гарантия на использование
ПОЧЕМУ НАМ ДОВЕРЯЮТ?
![]() |
Предлагаем только оригинальный товар. | ![]() |
Специальные цены для постоянных клиентов, строительных и монтажных организаций. |
![]() |
Доступні ціни. | ![]() |
Оперативна доставка. |
Залишилися питання?
Телефонуйте
і наші спеціалісти дадуть відповіді на всі питання.
ЯК ЗАМОВИТИ сталевий радіатор UltraTherm
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Замовлення на сайті | Зв'язок менеджера протягом 10 хв |
Готівковий розрахунок | Відправка товару |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ультратерм |
| Страна производитель | Турция |
| Вес | 19.04 кг |
| Испытательное давление | 13 бар |
| Конструкция радиатора | Панельная |
| Максимальная температура теплоносителя | 120 град. |
| Максимальное рабочее давление | 9 бар |
| Объем воды в радиаторе | 3.5 л |
| Способ подключения | Нижнее |
| Тепловая мощность | 1326 Вт |
| Тип радиатора | 22 |
| Гарантийный срок | 120 мес |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 500 мм |
| Глубина | 100 мм |
| Подключение теплоносителя | 1/2" |
| Ширина | 700 мм |
| Комплектация | |
| Заглушка | Да |
| Кран Маевского | Да |
| Кронштейн | Да |
- Цена: 5 387,36 ₴









