
Сталеві радіатори Ultratherm 22 тип 500/800 нижнє/бокове підключення Туреччина
5 922,40 ₴
- В наличии
- Код: 500/800 VK
- +380 (98) 053-60-27Ігор
Сталеві радіатори Ultratherm VK 22 500/800: надійні, ефективні, економічні
Сталеві радіатори Ultratherm VK 22 500/800— це дієві обігрів цільового приміщення і 10 років гарантії. Купуйте по розумній вартості в онлайн-магазині Radiatorov!
Сталеві радіатори Ultratherm VK 22 500/800 — відносно компактні, потужні засоби опалення, створені для функціонування водних і водоемульсійних опалювальних мережах з піковим тиском до 9 Бар і температурою теплоносія не вище 120°C.
Двухпанельная конструкція пристрою і збільшена площа тепловіддачі дозволяє ефективно випромінювати тепло і здійснювати природну конвекцію приміщення. Потужність батарей цієї марки становить 1,5 кВт, що дозволяє застосовувати їх замість застарілих чавунних і сталевих батарей і створювати високоефективні опалювальні системи з центральним або автономним джерелом. Ідеально підходять для приватних будинків, квартир, офісів та виробничо-складських приміщень з розводкою труб по підлозі.
Переваги покупки сталевих панельних радіаторів Ultratherm VK 22 500/800:
- висока ефективність і надійність;
- нижнє підключення, що забезпечує ефективний теплообмін з ККД до 95%;
- виготовляються з холоднокатаного металопрокату, захист від виникнення корозії здійснюється з допомогою забарвлення за технологією, розробленою компанією Хенкель;
- хороші теплотехнічні показники при конкурентної вартості нижче ціни на аналоги, вироблені в Європі.
Оформіть замовлення через онлайн-форму або зателефонувавши за телефонами
ЧОМУ НАМ ДОВІРЯЮТЬ?
![]() |
Пропонуємо тільки оригінальний товар. | ![]() |
Великий асортимент товару. |
![]() |
Спеціальні ціни для постійних клієнтів, будівельних і монтажних організацій. | ![]() |
Оперативна доставка. |
Залишилися питання?
Телефонуйте
і наші спеціалісти дадуть відповіді на всі питання.
ЯК ЗАМОВИТИ сталевий радіатор UltraTherm
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Замовлення на сайті | Зв'язок менеджера протягом 10 хв |
Готівковий розрахунок | Відправка товару |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ультратерм |
| Страна производитель | Турция |
| Вес | 21.76 кг |
| Испытательное давление | 13 бар |
| Конструкция радиатора | Панельная |
| Максимальная температура теплоносителя | 120 град. |
| Максимальное рабочее давление | 9 бар |
| Объем воды в радиаторе | 4 л |
| Способ подключения | Нижнее |
| Тепловая мощность | 1515 Вт |
| Тип радиатора | 22 |
| Гарантийный срок | 120 мес |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 500 мм |
| Глубина | 100 мм |
| Подключение теплоносителя | 1/2" |
| Ширина | 800 мм |
| Комплектация | |
| Заглушка | Да |
| Кран Маевского | Да |
| Кронштейн | Да |
- Цена: 5 922,40 ₴









