
Сталеві радіатори Ultratherm 22 тип 500/900 нижнє/бокове підключення, Туреччина
6 486,48 ₴
- В наличии
- Код: 500/900 VK
- +380 (98) 053-60-27Ігор
Панельні радіатори Ultratherm VK 22 500/900: обігрів будинку
Панельні радіатори Ultratherm VK 22 500/900 передбачають використання вузлів нижнього підключення для установки в систему автономного та централізованого типу.
Ultratherm VK 500/900: сталевий радіатор типу 22
Панельні радіатори Ultratherm VK 22 500/900 відрізняються характером будови: мають дві панелі і пару рядів конвектора. Теплова потужність радіатора 1704 Вт, що дозволяє прогрівати значні площі.
Універсальність установки в тому, що вона не піддається дії води, тому може бути монтована у приміщеннях з підвищеною вологістю (басейни, СПА, тепличні споруди).
Відмінності товару:
- виготовлення з холоднокатаної сталі дозволяє витримувати температури до 120 °C і тиск до 9 бар;
- потрійна обробка: очищення, грунтовка, фарбування – сприяє підвищенню зносостійкості і протекції від корозії;
- невеликі розміри (500х900 мм) при тепловіддачі до 95% виключають великі витрати тепла та забезпечують максимальний обігрів площі.
Сталевий радіатор типу 22 має в комплекті необхідні з'єднання: футорки 1/2", заглушка, кран Маєвського і кріплення. Всі поставляється в заводській упаковці.
Впевненістю у виборі на користь радіатора є гарантія – 120 місяців. Виготовлення за європейською технологією і невелика вартість дозволили створити оптимальну пропозицію для користувачів.
Замовляйте продукцію у нас: швидка доставка в будь-яке місто!
ЧОМУ НАМ ДОВІРЯЮТЬ?
![]() |
Пропонуємо тільки оригінальний товар. | ![]() |
Великий асортимент товару. |
![]() |
Спеціальні ціни для постійних клієнтів, будівельних і монтажних організацій. | ![]() |
Оперативна доставка. |
Залишилися питання?
Телефонуйте
і наші спеціалісти дадуть відповіді на всі питання.
ЯК ЗАМОВИТИ сталевий радіатор UltraTherm
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Замовлення на сайті | Зв'язок менеджера протягом 10 хв |
Готівковий розрахунок | Відправка товару |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ультратерм |
| Страна производитель | Турция |
| Вес | 24.48 кг |
| Испытательное давление | 13 бар |
| Конструкция радиатора | Панельная |
| Максимальная температура теплоносителя | 120 град. |
| Максимальное рабочее давление | 9 бар |
| Объем воды в радиаторе | 4.5 л |
| Способ подключения | Нижнее |
| Тепловая мощность | 1704 Вт |
| Тип радиатора | 22 |
| Гарантийный срок | 120 мес |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 500 мм |
| Глубина | 100 мм |
| Подключение теплоносителя | 1/2" |
| Ширина | 900 мм |
| Комплектация | |
| Заглушка | Да |
| Кран Маевского | Да |
| Кронштейн | Да |
- Цена: 6 486,48 ₴









