
Сталеві радіатори Ultratherm 22 тип 500/1000 з нижнім/боковим підключенням, Туреччина
6 937,04 ₴
- В наличии
- Код: 500/1000 VK
- +380 (98) 053-60-27Ігор
Сталеві панельні радіатори Ultratherm VK 22 500/1000 з універсальним підключенням (нижню або бічну)
Сталеві панельні радіатори Ultratherm VK 22 500/1000 відрізняються тепловою потужністю 1894 Вт і тепловіддачею більше 95%.
Радіатори опалення Ultratherm VK 500/1000: універсальні установки
Сталеві панельні радіатори Ultratherm VK 22 500/1000 є конструкціями двохпанельних типу, які здатні вміщати 5 л води. За рахунок цього досягається висока тепловіддача.
Можливість встановлювати радіатор в приміщеннях з примусовою вентиляцією і при умовах підвищеної вологості робить його універсальним.
Переваги товару турецького бренду Ultratherm:
- характер матеріалу – холоднокатана сталь використовується для виробництва радіаторів, покривається грунтовкою і барвником для попередження корозії;
- технічні показники – переносимість температури до 120 °C і тиску до 9 бар дозволяє не турбуватися за працездатність конструкцій в критичних ситуаціях в системах опалення;
- компактність – розмір блоку 500х1000 мм і 100 мм, при цьому він вміщує 5 л води, постійно підвищує тепловіддачу.
Радіатори опалення Ultratherm VK 22 500/1000 підключаються до труби за допомогою двох нижніх виходів. У заводській комплектації є заглушка, кран Маєвського і кріплення.
Гарантія на всю продукцію турецького виробника – 120 місяців.
Для замовлення звертайтесь: консультування та допомога в оформленні заявки надасть оператор.
ЧОМУ НАМ ДОВІРЯЮТЬ?
![]() |
Пропонуємо тільки оригінальний товар. | ![]() |
Спеціальні ціни для постійних клієнтів, будівельних і монтажних організацій. |
![]() |
Доступні ціни. | ![]() |
Оперативна доставка. |
Залишилися питання?
Телефонуйте
і наші спеціалісти дадуть відповіді на всі питання.
ЯК ЗАМОВИТИ сталевий радіатор UltraTherm
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Замовлення на сайті | Зв'язок менеджера протягом 10 хв |
Готівковий розрахунок | Відправка товару |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ультратерм |
| Страна производитель | Турция |
| Вес | 27.2 кг |
| Испытательное давление | 13 бар |
| Конструкция радиатора | Панельная |
| Максимальная температура теплоносителя | 120 град. |
| Максимальное рабочее давление | 9 бар |
| Объем воды в радиаторе | 5 л |
| Способ подключения | Нижнее |
| Тепловая мощность | 1894 Вт |
| Тип радиатора | 22 |
| Гарантийный срок | 120 мес |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 500 мм |
| Глубина | 100 мм |
| Подключение теплоносителя | 1/2" |
| Ширина | 1000 мм |
| Комплектация | |
| Заглушка | Да |
| Кран Маевского | Да |
| Кронштейн | Да |
- Цена: 6 937,04 ₴









