
Сталеві радіатори Ultratherm 22 тип 500/1100 нижнє/бокове підключення, Туреччина
7 463,28 ₴
- В наличии
- Код: 500/1100 VK
- +380 (98) 053-60-27Ігор
Сталеві радіатори Ultratherm VK 22 500/1100: ефективний обігрів приміщень
Сталеві радіатори Ultratherm VK 22 500/1100 – конструкції двохпанельних типу з нижнім підключенням до труб автономної або централізованої систем опалення.
Купити радіатор Ultratherm VK 500/1100 за оптимальною ціною
Сталеві радіатори Ultratherm VK 22 500/1100 користуються популярністю із-за універсальності монтажу. Вони застосовуються в житлових, промислових спорудах, конструкціях тепличного типу з підвищеним рівнем вологості і примусовою вентиляцією.
Переваги установок турецького виробника:
- теплова потужність – 2083 Вт, що дозволяє зменшити втрати, збільшити коефіцієнт обігріву приміщення до 98%;
- продуманість функціонування – при підвищених термонагрузках (до 120 °C) або тиску (до 9 бар) система працює в звичайному режимі;
- вместительность – радиатор содержит 5,5 л воды при нормальных условиях, обеспечивая стабильное поддержание уровня температуры.
Серия установок VK предусматривает нижний принцип подключения. В комплектацию входит необходимый фитинг – заглушка, кран Маевского и регулировочные вентили.
Мы предлагаем купить радиатор с гарантией от производителя 120 месяцев. Единственное отличие от именитых европейских поставщиков – ценовая категория. Технология изготовления, материалы, комплектация остаются неизменной.
Звоните: радиатор можно заказать, оформив заявку в оператора!
ПОЧЕМУ НАМ ДОВЕРЯЮТ?
![]() |
Пропонуємо тільки оригінальний товар. | ![]() |
Великий асортимент товару. |
![]() |
Спеціальні ціни для постійних клієнтів, будівельних і монтажних організацій. | ![]() |
Оперативна доставка. |
Залишилися питання?
Телефонуйте
і наші спеціалісти дадуть відповіді на всі питання.
ЯК ЗАМОВИТИ сталевий радіатор UltraTherm
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Замовлення на сайті | Зв'язок менеджера протягом 10 хв |
Готівковий розрахунок | Відправка товару |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ультратерм |
| Страна производитель | Турция |
| Вес | 29.92 кг |
| Испытательное давление | 13 бар |
| Конструкция радиатора | Панельная |
| Максимальная температура теплоносителя | 120 град. |
| Максимальное рабочее давление | 9 бар |
| Объем воды в радиаторе | 5.5 л |
| Способ подключения | Нижнее |
| Тепловая мощность | 2083 Вт |
| Тип радиатора | 22 |
| Цвет | Белый |
| Гарантийный срок | 120 мес |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 500 мм |
| Глубина | 100 мм |
| Подключение теплоносителя | 1/2" |
| Ширина | 1100 мм |
| Комплектация | |
| Заглушка | Да |
| Кран Маевского | Да |
| Кронштейн | Да |
- Цена: 7 463,28 ₴









