
Сталеві радіатори Ultratherm 22 тип 500/1200 нижнє/бокове підключення, Туреччина
7 989,52 ₴
- В наличии
- Код: 500/1200 VK
- +380 (98) 053-60-27Ігор
Купити сталеві радіатори Ultratherm VK 22 500/1200 з тепловіддачею до 98%
Купити сталеві радіатори Ultratherm VK 22 500/1200 за оптимальною ціною від турецького виробника пропонує наш магазин.
Панельні радіатори Ultratherm VK 22 500/1200: потужність 2273 Вт
Купити сталеві радіатори Ultratherm VK 22 500/1200 можна для опалювальних систем автономного та централізованого типу. Виготовлення з холоднокатаної сталі, процедура потрійний обробки поверхні (знежирення, грунтування, фарбування) дозволили надати високу зносостійкість конструкції. Теплоносій допускається до монтажу в умовах підвищеної вологості (басейни, теплиці).
Відмінності серії:
- показова тепловіддача – до 98%, при цьому теплова потужність становить 2273 Вт, а кількість води в ємності – 6,5 л;
- повышенная стойкость к критическим факторам – максимально допустимая температура – 120 °C, а давление 9 бар (13 при испытаниях);
- соотношение характеристик и параметров – конструкция имеет размер всего 500х1200 мм и 100 мм в толщину.
Панельные радиаторы Ultratherm VK 22 500/1200 состоят из двух панелей и двух рядов конвектора. Крепление их происходит по типу нижнего подключения. В заводскую поставку входит заглушка, кран Маевского и регулировочные вентили.
Гарантия на линейку моделей – 120 месяцев.
Бажаєте встановити якісний недорогостоящий радіатор? Звертайтеся у відділ продажів – наш оператор надасть консультацію та підбір варіанту за запитом.
ЧОМУ НАМ ДОВІРЯЮТЬ?
![]() |
Пропонуємо тільки оригінальний товар. | ![]() |
Спеціальні ціни для постійних клієнтів, будівельних і монтажних організацій. |
![]() |
Доступні ціни. | ![]() |
Оперативна доставка. |
Залишилися питання?
Телефонуйте
і наші спеціалісти дадуть відповіді на всі питання.
ЯК ЗАМОВИТИ сталевий радіатор UltraTherm
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Замовлення на сайті | Зв'язок менеджера протягом 10 хв |
Готівковий розрахунок | Відправка товару |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ультратерм |
| Страна производитель | Турция |
| Вес | 32.64 кг |
| Испытательное давление | 13 бар |
| Конструкция радиатора | Панельная |
| Максимальная температура теплоносителя | 120 град. |
| Максимальное рабочее давление | 9 бар |
| Объем воды в радиаторе | 6.5 л |
| Способ подключения | Нижнее |
| Тепловая мощность | 2273 Вт |
| Тип радиатора | 22 |
| Цвет | Белый |
| Гарантийный срок | 120 мес |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 500 мм |
| Глубина | 100 мм |
| Подключение теплоносителя | 1/2" |
| Ширина | 1200 мм |
| Комплектация | |
| Заглушка | Да |
| Кран Маевского | Да |
| Кронштейн | Да |
- Цена: 7 989,52 ₴









