
Сталеві радіатори Ultratherm 22 тип 500/1600 нижнє/бокове підключення, Туреччина
9 968,64 ₴
- В наличии
- Код: 500/1600 VK
- +380 (98) 053-60-27Ігор
Купіть радіатори Ultratherm VK 22 500/1600 з гарантією 10 років!
Вибираєте обладнання для опалювальної системи? Купіть радіатор від турецького виробника «Ультратерм» з універсальним підключенням (підходить для нижнього та бокового підключення).
Турецький радіатор сталевий: ціна, виправдана якістю збірки і функціональністю!
У системах водяного опалення громадських, житлових і промислових будівель часто використовують радіатори «Ультратерм». Купіть радіатор VK 22 500/1600, щоб зробити обігрів своєї квартири або іншого приміщення більш економним. Моделі типу 22 мають дві панелі, виготовлені з холоднокатаної сталі зі спеціальним антикорозійним покриттям.
Які переваги зацікавлять покупця?
Об'єм води – 7,5 л, а максимальна температура нагріву теплоносія – 120 градусів.
Важить пристрій майже 44 кг.
Максимальний робочий тиск – 9 бар, а випробувальне – 13 бар.
Теплова потужність -3030 Вт.
Білий колір конструкції: вона органічно виглядає в будь-якому інтер'єрі, при цьому легко піддається очищенню.
Двохпанельний радіатор сталевий ціною відрізняється від більш дорогих виробів європейських виробників. При цьому якість турецького бренду підтверджується гарантією 120 місяців! Товар поставляється в заводській упаковці та стандартної комплектації.
У нашому каталозі ви можете вибрати підходящу модель! Ми допоможемо вам економити з комфортом!
ЧОМУ НАМ ДОВІРЯЮТЬ?
![]() |
Пропонуємо тільки оригінальний товар. | ![]() |
Спеціальні ціни для постійних клієнтів, будівельних і монтажних організацій. |
![]() |
Доступні ціни. | ![]() |
Оперативна доставка. |
Залишилися питання?
Телефонуйте
і наші спеціалісти дадуть відповіді на всі питання.
ЯК ЗАМОВИТИ сталевий радіатор UltraTherm
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Замовлення на сайті | Зв'язок менеджера протягом 10 хв |
Готівковий розрахунок | Відправка товару |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ультратерм |
| Страна производитель | Турция |
| Вес | 43.52 кг |
| Испытательное давление | 13 бар |
| Конструкция радиатора | Панельная |
| Максимальная температура теплоносителя | 120 град. |
| Максимальное рабочее давление | 9 бар |
| Объем воды в радиаторе | 7.5 л |
| Способ подключения | Нижнее |
| Тепловая мощность | 3030 Вт |
| Тип радиатора | 22 |
| Цвет | Белый |
| Гарантийный срок | 120 мес |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 500 мм |
| Глубина | 100 мм |
| Подключение теплоносителя | 1/2" |
| Ширина | 1600 мм |
| Комплектация | |
| Заглушка | Да |
| Кран Маевского | Да |
| Кронштейн | Да |
- Цена: 9 968,64 ₴









