
Сталеві радіатори Ultratherm 22 тип 500/2000 нижнє/бокове підключення, Туреччина
12 140,48 ₴
- В наличии
- Код: 500/2000 VK
- +380 (98) 053-60-27Ігор
Сталеві панельні радіатори Ultratherm VK 22 500/2000 на сторожі тепла
Сталеві панельні радіатори Ultratherm VK 22 500/2000 виготовляються з холоднокатаної сталі, яка проходить потрійну обробку фарбувальними матеріалами.
Радіатори опалення Ultratherm VK 22 500/2000: потужність 3788 Вт
Сталеві панельні радіатори Ultratherm VK 22 500/2000 встановлюють для закритих однотрубних і двотрубних систем. Технологія виготовлення дозволила досягти ефективності, зносостійкості, тому установки допускається розміщувати в умовах підвищеної вологості.
Вибір матеріалу сприяв появі ряду показових властивостей лінії продукції:
- стійкість проти високих температур – цілісність стали не руйнується при досягненні в системі температури 120 °C;
- захист від високого тиску – радіатор продовжує стабільно працювати при підвищенні тиску до 9 бар;
- до 98% тепловіддачі – зменшення тепловтрат і підвищення ефективності роботи приладу на опалення 1м2 площі.
Маючи розміри 500х2000х100 мм, радіатори опалення Ultratherm VK 22 500/2000 вміщують 10 л води, а їх вага становить 54,4 кг
Підключення радіатора здійснюється через вузли нижнього підключення, а два виходи знаходяться внизу праворуч. Комплектується теплоносій 2 заглушками, краном Маєвського і регулювальним термостатичним клапаном.
Гарантія на всю продукцію турецького виробника – 120 місяців.
ЧОМУ НАМ ДОВІРЯЮТЬ?
![]() |
Пропонуємо тільки оригінальний товар. | ![]() |
Спеціальні ціни для постійних клієнтів, будівельних і монтажних організацій. |
![]() |
Доступні ціни. | ![]() |
Оперативна доставка. |
Залишилися питання?
Телефонуйте
і наші спеціалісти дадуть відповіді на всі питання.
ЯК ЗАМОВИТИ сталевий радіатор UltraTherm
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Замовлення на сайті | Зв'язок менеджера протягом 10 хв |
Готівковий розрахунок | Відправка товару |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ультратерм |
| Страна производитель | Турция |
| Вес | 54.4 кг |
| Испытательное давление | 13 бар |
| Конструкция радиатора | Панельная |
| Максимальная температура теплоносителя | 120 град. |
| Максимальное рабочее давление | 9 бар |
| Объем воды в радиаторе | 10 л |
| Способ подключения | Нижнее |
| Тепловая мощность | 3788 Вт |
| Тип радиатора | 22 |
| Цвет | Белый |
| Гарантийный срок | 120 мес |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 500 мм |
| Глубина | 100 мм |
| Подключение теплоносителя | 1/2" |
| Ширина | 2000 мм |
| Комплектация | |
| Заглушка | Да |
| Кран Маевского | Да |
| Кронштейн | Да |
- Цена: 12 140,48 ₴








