
Сталеві радіатори Ultratherm 22 тип 300/600 з боковим підключенням (Туреччина)
3 089,68 ₴
- В наличии
- +380 (98) 053-60-27Ігор
Панельні радіатори Ultratherm 22 300/600 – вибір на користь якості
Сталеві панельні радіатори призначені для монтажу в автономних і централізованих системах теплопостачання.
Сталеві радіатори Ultratherm 22 300/600: ефективний обігрів вашого будинку!
Сталеві панельні радіатори виготовляються з холоднокатаної сталі, яка проходить потрійну обробку: знежирення за допомогою спеціальних засобів, грунтовку і кінцеве покриття барвником. Це дозволяє досягти максимальної зносостійкості агрегату, в тому числі до корозії.
Вся лінійка продукції турецького заводу-виробника характеризується відмінною стійкістю до високих температур (до 120 °C) і завищеного тиску (до 9 бар).
Переваги моделі:
- показова теплова потужність – 719 Вт, що дозволяє досягти максимального тепловиділення практично без витрат енергії до 98%;
- невеликі габарити – 300х600х100 мм, при цьому установка вміщує 2 л води і не поступається аналогам такого літражу однопанельного типу;
- зручність підключення – боковий принцип підключення спрощено за рахунок підготовлених різьбових отворів на поверхні, а також комплектації радіатора: футорки 1/2", кран Маєвського і кріплення.
Сталеві радіатори Ultratherm 22 300/600 поставляються в заводській упаковці. Гарантія на товар становить 120 місяців.
ЧОМУ НАМ ДОВІРЯЮТЬ?
![]() |
Пропонуємо тільки оригінальний товар. | ![]() |
Спеціальні ціни для постійних клієнтів, будівельних і монтажних організацій. |
![]() |
Наявність товару на складі. | ![]() |
Оперативна доставка. |
Залишилися питання?
Телефонуйте
і наші спеціалісти дадуть відповіді на всі питання.
ЯК ЗАМОВИТИ сталевий радіатор UltraTherm
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Замовлення на сайті | Зв'язок менеджера протягом 10 хв |
Готівковий розрахунок | Відправка товару |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ультратерм |
| Страна производитель | Турция |
| Вес | 10.44 кг |
| Испытательное давление | 13 бар |
| Конструкция радиатора | Панельная |
| Максимальная температура теплоносителя | 120 град. |
| Максимальное рабочее давление | 9 бар |
| Объем воды в радиаторе | 2.04 л |
| Способ подключения | Боковое |
| Тепловая мощность | 719 Вт |
| Тип радиатора | 22 |
| Цвет | Белый |
| Гарантийный срок | 120 мес |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 300 мм |
| Глубина | 100 мм |
| Подключение теплоносителя | 1/2" |
| Ширина | 600 мм |
| Комплектация | |
| Заглушка | Да |
| Кран Маевского | Да |
| Кронштейн | Да |
- Цена: 3 089,68 ₴










