
Сталеві панельні радіатори Ultratherm 22 тип 300/700 бокове підключення (Туреччина)
3 388,88 ₴
- В наличии
- +380 (98) 053-60-27Ігор
Панельні радіатори Ultratherm 22 300/700: універсальний обігрів
Панельні радіатори Ultratherm 22 300/700 використовують у житлових і промислових приміщеннях, спорудах з підвищеною вологістю і примусовою вентиляцією.
Сталеві радіатори 22 типу – відмінний вибір
Панельні радіатори Ultratherm 22 300/700 універсальні установки, які виготовляються турецьким виробником, який дотримується європейських технологій. Для лінійки товарів властива стійкість до температурних навантажень в межах 120 °C і тиску до 9 бар.
Модель відрізняється:
- показовим рівнем потужності – 839 Вт при розмірі 300х700 і місткості резервуара 2,38 л;
- конструкцією – двухпанельная установка, в яку поміщені два ряди конвектора, що збільшує тепловіддачу до 98%;
- тип підключення – підключення до системи здійснюється з боку, а заводська комплектація включає необхідний фітінг: футорки 1/2", кран Маєвського і кріплення.
Сталеві радіатори 22 стійкі до корозійних процесів, оскільки виготовляються з холоднокатаної сталі і обробляються грунтовкою, барвником.
Гарантія на продукцію становить 120 місяців. При цьому ви отримуєте радіатор, відповідний стандартам, але за меншою вартістю, адже накрутки ціни на гучний бренд немає.
Для консультації, підбору або допомоги у оформленні замовлення звертайтеся до оператора. Ми гарантуємо швидкий сервіс.
Замовляйте радіатори: ми доставляємо товар в будь-яке місто України!
ЧОМУ НАМ ДОВІРЯЮТЬ?
![]() |
Пропонуємо тільки оригінальний товар. | ![]() |
Великий асортимент товару. |
![]() |
Спеціальні ціни для постійних клієнтів, будівельних і монтажних організацій. | ![]() |
Оперативна доставка. |
Залишилися питання?
Телефонуйте
і наші спеціалісти дадуть відповіді на всі питання.
ЯК ЗАМОВИТИ сталевий радіатор UltraTherm
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Замовлення на сайті | Зв'язок менеджера протягом 10 хв |
Готівковий розрахунок | Відправка товару |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ультратерм |
| Страна производитель | Турция |
| Вес | 12.18 кг |
| Испытательное давление | 13 бар |
| Конструкция радиатора | Панельная |
| Максимальная температура теплоносителя | 120 град. |
| Максимальное рабочее давление | 9 бар |
| Объем воды в радиаторе | 2.38 л |
| Способ подключения | Боковое |
| Тепловая мощность | 839 Вт |
| Тип радиатора | 22 |
| Цвет | Белый |
| Гарантийный срок | 120 мес |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 300 мм |
| Глубина | 100 мм |
| Подключение теплоносителя | 1/2" |
| Ширина | 700 мм |
| Комплектация | |
| Заглушка | Да |
| Кран Маевского | Да |
| Кронштейн | Да |
- Цена: 3 388,88 ₴










