
Сталевий радіатор Ultratherm 22 тип 300/800 бокове підключення (Туреччина)
3 762 ₴
- В наличии
- +380 (98) 053-60-27Ігор
Панельні радіатори опалення Ultratherm 22 300/800
Панельні радіатори опалення Ultratherm 22 300/800 – установки теплової потужністю 958 Вт з тепловіддачею до 98%.
Сталевий радіатор: ціна відповідає якості
Панельні радіатори опалення Ultratherm 22 300/800 встановлюють в приміщеннях з підвищеною вологістю (бассейные комплекси, споруди тепличного типу). Стійкість до зовнішніх чинників зумовлена вибором матеріалу – холоднокатана сталь, покрита трьома шарами захисного барвника.
Відмінності лінії радіаторів Ultratherm:
- показовий рівень ефективності – маючи теплову потужність 958 Вт, установка зменшує тепловтрати, тому до 98% енергії використовується для обігріву приміщення;
- підвищена надійність – у розробці враховані можливості перепаду температури (до 120 °С) і тиску (до 9 бар) в системі, тому радіатор стійкий до внутрішніх змін мікроклімату;
- універсальне підключення – конструкція передбачає бічній тип під'єднання, при цьому має отвори для різьбового монтажу і необхідні елементи: заглушка, кран Маєвського і кріплення.
Ціна сталевого радіатора Ultratherm 22 300/800 незначно відрізняється від однопанельной конструкції, але ефективність його в рази вище. Якщо бажаєте придбати подібний радіатор, зверніться за вказаними номерами.
Замовляйте радіатори у нас! Гарантія на товар турецького заводу – 120 місяців!
ЧОМУ НАМ ДОВІРЯЮТЬ?
![]() |
Пропонуємо тільки оригінальний товар. | ![]() |
Великий асортимент товару. |
![]() |
Спеціальні ціни для постійних клієнтів, будівельних і монтажних організацій. | ![]() |
Оперативна доставка. |
Залишилися питання?
Телефонуйте
і наші спеціалісти дадуть відповіді на всі питання.
ЯК ЗАМОВИТИ сталевий радіатор UltraTherm
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Замовлення на сайті | Зв'язок менеджера протягом 10 хв |
Готівковий розрахунок | Відправка товару |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ультратерм |
| Страна производитель | Турция |
| Вес | 13.92 кг |
| Испытательное давление | 13 бар |
| Конструкция радиатора | Панельная |
| Максимальная температура теплоносителя | 120 град. |
| Максимальное рабочее давление | 9 бар |
| Объем воды в радиаторе | 2.72 л |
| Способ подключения | Боковое |
| Тепловая мощность | 958 Вт |
| Тип радиатора | 22 |
| Цвет | Белый |
| Гарантийный срок | 120 мес |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 300 мм |
| Глубина | 100 мм |
| Подключение теплоносителя | 1/2" |
| Ширина | 800 мм |
| Комплектация | |
| Заглушка | Да |
| Кран Маевского | Да |
| Кронштейн | Да |
- Цена: 3 762 ₴










