
Сталеві радіатори Ultratherm 22 тип 300/900 з боковим підключенням (Туреччина)
4 169,44 ₴
- В наличии
- +380 (98) 053-60-27Ігор
Сталевий радіатор Ultratherm 22 300/900: баланс габаритів та ефективності
Сталевий радіатор Ultratherm 22 300/900 – оптимальний вибір для приміщень, в яких важлива мала висота батареї. Обґрунтована ціна і постійна наявність в інтернет-магазині Radiatorov.
Сталеві радіатори Ultratherm 22 300/900 виготовляються в Туреччині на сучасний, сертифікований за стандартом ISO обладнанні з холоднокатаного металопрокату з антикорозійним покриттям, яке наноситься за ліцензії холдингу «Хенкель».
Батареї розроблені для ефективного обігріву приміщень, що вимагають мінімальну висоту нагрівача. Високі теплотехнічні характеристики обумовлюються комбінацією теплового випромінювання, вихідного від панелей, і природної конвекції, створюваної двухпанельной конструкції радіатора.
Изделия предназначены для работы с центральным или автономным источником отопления в сети с максимальным давлением не выше 9 Бар и температурой рабочей жидкости не выше 120 °C.
Достоинства покупки радиаторов Ultratherm 22 300/900:
- 1 кВт тепловой мощности максимально реализуемый благодаря боковому подключению и двухпанельной конструкции радиаторов;
- отличное качество изготовления и сборки всех компонентов;
- стоимость, ниже европейских аналогов при сходных характеристиках и качестве;
- десять лет гарантийного срока эксплуатации.
ПОЧЕМУ НАМ ДОВЕРЯЮТ?
![]() |
Предлагаем только оригинальный товар. | ![]() |
Спеціальні ціни для постійних клієнтів, будівельних і монтажних організацій. |
![]() |
Доступні ціни. | ![]() |
Оперативна доставка. |
Залишилися питання?
Телефонуйте
і наші спеціалісти дадуть відповіді на всі питання.
ЯК ЗАМОВИТИ сталевий радіатор UltraTherm
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Замовлення на сайті | Зв'язок менеджера протягом 10 хв |
Готівковий розрахунок | Відправка товару |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ультратерм |
| Страна производитель | Турция |
| Вес | 15.66 кг |
| Испытательное давление | 13 бар |
| Конструкция радиатора | Панельная |
| Максимальная температура теплоносителя | 120 град. |
| Максимальное рабочее давление | 9 бар |
| Объем воды в радиаторе | 3.06 л |
| Способ подключения | Боковое |
| Тепловая мощность | 1078 Вт |
| Тип радиатора | 22 |
| Цвет | Белый |
| Гарантийный срок | 120 мес |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 300 мм |
| Глубина | 100 мм |
| Подключение теплоносителя | 1/2" |
| Ширина | 900 мм |
| Комплектация | |
| Заглушка | Да |
| Кран Маевского | Да |
| Кронштейн | Да |
- Цена: 4 169,44 ₴











