
Сталеві радіатори Ultratherm 22 тип 300/1200 з боковим підключенням (Туреччина)
5 177,92 ₴
- В наличии
- +380 (98) 053-60-27Ігор
Радіатор Ultratherm 22 300/1200: пріоритет — мала висота і висока ефективність
Сталевий радіатор Ultratherm 22 300/1200 допоможе створити комфортний мікроклімат в громадських і житлових закладах. Замов за обґрунтованою ціною в онлайн-магазині Radiatorov!
Сталевий радіатор Ultratherm 22 300/1200 дозволить підтримувати комфортну температуру в приміщеннях, в яких використання 500 і 600 мм батарей неможливо або нераціонально. Здвоєна радіаторна панель гарантує ефективну тепловіддачу при роботі в центральних і автономних мережах опалення з тиском, що не перевищує 9 Бар і температурою води чи водної емульсії до 120 °C.
Як і інші моделі 22 300/1200 виготовляється з холоднокатаного прокату з неухильним дотриманням вимог стандартів ISO. Сталь захищається багатошаровим покриттям, розробленим фахівцями концерну «Хенкель».
Переваги покупки панельного радіатора Ultratherm 22 300/1200:
- 1,4 кВт потужності, велика площа теплового випромінювання і здвоєний радіатор забезпечує природну конвекцію;
- демократична ціна, при теплотехнічних характеристиках, які не поступаються європейським аналогам;
- варіативна бокове підключення;
- 10 років гарантії на експлуатацію.
Низька теплова інерція батареї забезпечить легке і комфортне підтримання найбільш підходящої температури у вашому будинку, громадському закладі, офісі або торговому майданчику.
Замовте радіатор через онлайн-форму або зателефонувавши по телефону. Надамо безкоштовну консультацію, допоможемо правильно розрахувати потужність і інші параметри пристрою для вашого приміщення.
ЧОМУ НАМ ДОВІРЯЮТЬ?
![]() |
Пропонуємо тільки оригінальний товар. | ![]() |
Спеціальні ціни для постійних клієнтів, будівельних і монтажних організацій. |
![]() |
Доступні ціни. | ![]() |
Оперативна доставка. |
Залишилися питання?
Телефонуйте
і наші спеціалісти дадуть відповіді на всі питання.
ЯК ЗАМОВИТИ сталевий радіатор UltraTherm
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Замовлення на сайті | Зв'язок менеджера протягом 10 хв |
Готівковий розрахунок | Відправка товару |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ультратерм |
| Страна производитель | Турция |
| Вес | 20.88 кг |
| Испытательное давление | 13 бар |
| Конструкция радиатора | Панельная |
| Максимальная температура теплоносителя | 120 град. |
| Максимальное рабочее давление | 9 бар |
| Объем воды в радиаторе | 4.08 л |
| Способ подключения | Боковое |
| Тепловая мощность | 1437 Вт |
| Тип радиатора | 22 |
| Цвет | Белый |
| Гарантийный срок | 120 мес |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 300 мм |
| Глубина | 100 мм |
| Подключение теплоносителя | 1/2" |
| Ширина | 1200 мм |
| Комплектация | |
| Заглушка | Да |
| Кран Маевского | Да |
| Кронштейн | Да |
- Цена: 5 177,92 ₴










