
Сталевий радіатор опалення Ultratherm 22 тип 300/1400 бокове підключення (Туреччина)
5 828,24 ₴
- В наличии
- +380 (98) 053-60-27Ігор
Сталеві радіатори Ultratherm 22 300/1400: надійне та ефективне опалення
Сталеві радіатори Ultratherm 22 300/1400 дозволять ефективно опалювати приміщення, в якому недоцільно використання великогабаритних моделей. Замовляйте в інтернет-магазині Radiatorov.
Стальные радиаторы Ultratherm 22 300/1400 разработаны для функционирования в сетях с автономным или центральным отоплением с пиковым давлением, не превышающим 9 Бар, и температурой воды или водоэмульсионной смеси не выше 120°C.
Достоинства этой модели Ультратерм:
- 1,6 кВт мощности при 100% реализации осуществляемой благодаря боковому подключению;
- возможность обустроить отопление в помещениях, где использование батарей высотой в 500—600 мм невозможно или нецелесообразно;
- современный внешний вид, вписывающийся в любой стиль интерьера;
- постійний контроль на складальної лінії і стабільно високу якість продукції;
- багатошарове покриття, що наноситься за технологією розробленою фахівцями концерну «Хенкель»
- ціна панельних радіаторів Ultratherm 22 300/1400 конкурентна аналогам, при цьому теплотехнічні характеристики практично ідентичні;
- десятирічна гарантія на бессбойную експлуатацію.
Двухпанельная конструкція батареї забезпечить ефективний комбінований обігрів тепловим випромінюванням і природною конвекцією.
ЧОМУ НАМ ДОВІРЯЮТЬ?
![]() |
Пропонуємо тільки оригінальний товар. | ![]() |
Великий асортимент товару. |
![]() |
Спеціальні ціни для постійних клієнтів, будівельних і монтажних організацій. | ![]() |
Оперативна доставка. |
Залишилися питання?
Телефонуйте
і наші спеціалісти дадуть відповіді на всі питання.
ЯК ЗАМОВИТИ сталевий радіатор UltraTherm
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Замовлення на сайті | Зв'язок менеджера протягом 10 хв |
Готівковий розрахунок | Відправка товару |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ультратерм |
| Страна производитель | Турция |
| Вес | 24.36 кг |
| Испытательное давление | 13 бар |
| Конструкция радиатора | Панельная |
| Максимальная температура теплоносителя | 120 град. |
| Максимальное рабочее давление | 9 бар |
| Объем воды в радиаторе | 4.74 л |
| Способ подключения | Боковое |
| Тепловая мощность | 1677 Вт |
| Тип радиатора | 22 |
| Цвет | Белый |
| Гарантийный срок | 120 мес |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 300 мм |
| Глубина | 100 мм |
| Подключение теплоносителя | 1/2" |
| Ширина | 1400 мм |
| Комплектация | |
| Заглушка | Да |
| Кран Маевского | Да |
| Кронштейн | Да |
- Цена: 5 828,24 ₴










