
Сталеві радіатори Ultratherm 22 тип 300/1800 бокове підключення (Туреччина)
7 299,60 ₴
- В наличии
- Код: 300/1800
- +380 (98) 053-60-27Ігор
Сталеві радіатори Ultratherm 22 300/1800 для житлових і промислових площ
Сталеві радіатори Ultratherm 22 300/1800 призначені для підключення до систем автономного та централізованого типу.
Купіть радіатори опалення від турецького виробника Ultratherm
Сталеві радіатори Ultratherm 22 300/1800 являють собою конструкції двохпанельних типу, у яких є два ряди конвектора. Це дозволяє при незначному збільшенні товщини (на 5 см), домогтися в рази вищій тепловіддачі порівняно з однопанельными установками таких же розмірів (300х1800 мм).
Переваги радіатора:
- збільшена теплова потужність – 2156 Вт – сприяє підвищенню тепловіддачі з мінімізацією витрат енергії;
- бічний тип під'єднання до труб дозволяє збільшити ефективність функціонування системи до 98%;
- стійкість проти завищених температурних показників (до 120 °C) та тиску (до 9 бар) підвищує термін служби приладу.
Виробляється продукція з холоднокатаної сталі, яка проходить потрійну обробку захисним речовиною, що виключає ймовірність корозійного руйнування.
Купити радіатори опалення Ultratherm 22 300/1800 вигідніше, ніж товар європейських брендів, на який робиться цінова накрутка за рахунок гучного імені. Турецькі аналоги не відрізняються характеристиками, але вартість їх значно менше.
Ми пропонуємо підбір і консультування по товару. Замовляйте продукцію з гарантією 120 місяців!
ЧОМУ НАМ ДОВІРЯЮТЬ?
![]() |
Пропонуємо тільки оригінальний товар. | ![]() |
Великий асортимент товару. |
![]() |
Спеціальні ціни для постійних клієнтів, будівельних і монтажних організацій. | ![]() |
Оперативна доставка. |
Залишилися питання?
Телефонуйте
і наші спеціалісти дадуть відповіді на всі питання.
ЯК ЗАМОВИТИ сталевий радіатор UltraTherm
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Замовлення на сайті | Зв'язок менеджера протягом 10 хв |
Готівковий розрахунок | Відправка товару |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ультратерм |
| Страна производитель | Турция |
| Вес | 31.32 кг |
| Испытательное давление | 13 бар |
| Конструкция радиатора | Панельная |
| Максимальная температура теплоносителя | 120 град. |
| Максимальное рабочее давление | 9 бар |
| Объем воды в радиаторе | 6.12 л |
| Способ подключения | Боковое |
| Тепловая мощность | 2156 Вт |
| Тип радиатора | 22 |
| Цвет | Белый |
| Гарантийный срок | 120 мес |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 300 мм |
| Глубина | 100 мм |
| Подключение теплоносителя | 1/2" |
| Ширина | 1800 мм |
| Комплектация | |
| Заглушка | Да |
| Кран Маевского | Да |
| Кронштейн | Да |
- Цена: 7 299,60 ₴










