
Сталевий радіатор Ultratherm 22 тип 300/500 бокове підключення (Туреччина)
2 703,36 ₴
- В наличии
- +380 (98) 053-60-27Ігор
Сталеві радіатори Ultratherm 22 300/500 від турецького виробника
Сталеві радіатори Ultratherm 22 300/500 використовуються для установки в приміщеннях житлового та промислового призначення.
Радіатори опалення Ultratherm 22 300/500 з гарантією 10 років!
Сталеві радіатори Ultratherm 22 300/500 користуються попитом серед споживачів з-за високої якості виготовлення, що підтверджується гарантією на 120 місяців, а також виправдано.
Відмінності продукції турецького виробника – підвищена теплова потужність 599 Вт. Температурні навантаження, переносимі установками, досягають 120°C, а робочий тиск – 9 бар (13 бар при випробуваннях).
Переваги товару Ultratherm:
- виготовлення з високоякісної холоднокатаної сталі;
- покриття антикорозійним барвником в три шари;
- двухпанельная конструкція з підвищеною тепловіддачею;
- бокове підключення для оптимізації витрат тепла;
- обсяг внутрішнього резервуара – 1,7 л;
- комплектація: заглушка, кран Маєвського і кріплення.
Радіатори опалення поставляються в заводській упаковці. Використовувати їх можна в спорудах з підвищеним рівнем вологості (тепличних конструкціях, басейнах, спортивних комплексах).
Наша пропозиція – радіатор відмінної якості за доступною ціною! Звертайтеся до оператора за консультацією або з питань придбання.
ЧОМУ НАМ ДОВІРЯЮТЬ?
![]() |
Пропонуємо тільки оригінальний товар. | ![]() |
Великий асортимент товару. |
![]() |
Доступні ціни. | ![]() |
Оперативна доставка. |
Залишилися питання?
Телефонуйте
і наші спеціалісти дадуть відповіді на всі питання.
ЯК ЗАМОВИТИ сталевий радіатор UltraTherm
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Замовлення на сайті | Зв'язок менеджера протягом 10 хв |
Готівковий розрахунок | Відправка товару |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ультратерм |
| Страна производитель | Турция |
| Вес | 8.7 кг |
| Испытательное давление | 13 бар |
| Конструкция радиатора | Панельная |
| Максимальная температура теплоносителя | 120 град. |
| Максимальное рабочее давление | 9 бар |
| Объем воды в радиаторе | 1.7 л |
| Способ подключения | Боковое |
| Тепловая мощность | 599 Вт |
| Тип радиатора | 22 |
| Цвет | Белый |
| Гарантийный срок | 120 мес |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 300 мм |
| Глубина | 100 мм |
| Подключение теплоносителя | 1/2" |
| Ширина | 500 мм |
| Комплектация | |
| Заглушка | Да |
| Кран Маевского | Да |
| Кронштейн | Да |
- Цена: 2 703,36 ₴










