
Сталеві панельні радіатори Ultratherm 11 тип 500/1800 бокове підключення (Туреччина)
5 881,04 ₴
- В наличии
- +380 (98) 053-60-27Ігор
Сталеві панельні радіатори Ultratherm 11 500/1800: ефективне функціонування
Сталеві панельні радіатори Ultratherm 11 500/1800 відрізняються тепловою потужністю в 1724 Вт і тепловіддачею до 98%.
Виправдана ціна радіаторів опалення Ultratherm 11 500/1800
Установка сталевих панельних радіаторів сприяє зниженню тепловтрат, адже для виготовлення агрегату використовується холоднокатана сталь. Бічний тип підключення забезпечує простий монтаж з можливістю розміщення в житлових, промислових тепличних комплексах.
Стійкість до вологих умов обумовлена застосуванням технології потрійного покриття поверхні антикорозійним матеріалом.
Відмінності серії:
- теплова потужність 1724 Вт при розмірі всього 500х1800 мм і місткістю 4,5 л води;
- можливість переносити температури до 120 °C;
- стабільна робота при підвищеному тиску в системі до 9 бар.
Ціна радіаторів опалення турецького виробника відрізняється від європейських вигодою на користь клієнта, але якість збірки не поступається брендових товарів.
Комплектується продукція на заводі виробника. Відразу здійснюється підбір необхідних деталей і включення їх у комплект – заглушка, кран Маєвського і регулювальні вентилі.
Ми пропонуємо вигідні ціни на якісну продукцію без накруток на перекуповування, оскільки поставки здійснюються безпосередньо. Гарантія на товар – 120 місяців.
Замовляйте у нас: швидка доставка та ефективна експлуатація десятиліттями!
ЧОМУ НАМ ДОВІРЯЮТЬ?
![]() |
Пропонуємо тільки оригінальний товар. | ![]() |
Спеціальні ціни для постійних клієнтів, будівельних і монтажних організацій. |
![]() |
Доступні ціни. | ![]() |
Оперативна доставка. |
Залишилися питання?
Телефонуйте
і наші спеціалісти дадуть відповіді на всі питання.
ЯК ЗАМОВИТИ сталевий радіатор UltraTherm
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Замовлення на сайті | Зв'язок менеджера протягом 10 хв |
Готівковий розрахунок | Відправка товару |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ультратерм |
| Страна производитель | Турция |
| Вес | 27.72 кг |
| Испытательное давление | 13 бар |
| Конструкция радиатора | Панельная |
| Максимальная температура теплоносителя | 120 град. |
| Максимальное рабочее давление | 9 бар |
| Объем воды в радиаторе | 4.5 л |
| Способ подключения | Боковое |
| Тепловая мощность | 1724 Вт |
| Тип радиатора | 11 |
| Гарантийный срок | 120 мес |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 500 мм |
| Подключение теплоносителя | 1/2" |
| Ширина | 1800 мм |
| Комплектация | |
| Заглушка | Да |
| Кран Маевского | Да |
| Кронштейн | Да |
- Цена: 5 881,04 ₴











