
Сталеві радіатори Ultratherm 22 тип 500/2000 з боковим підключенням (Туреччина)
11 161,04 ₴
- В наличии
- +380 (98) 053-60-27Ігор
Сталеві радіатори Ultratherm 22 500/2000
Щоб зробити свою систему опалення економною, досить встановити сталеві радіатори від турецького виробника «Ультратерм». Потужні пристрої з гарантією експлуатації на 10 років!
22 тип сталевих радіаторів: ціна надійності та ефективного обігріву
Системи індивідуального опалення в приватних будинках, котеджах, квартирах новобудов тільки виграють від монтажу сталевих радіаторів. Вибираючи підходяще пристрій, зверніть увагу на потужність, функціональність і термін служби. Моделі від турецького бренду Ultratherm, наприклад, 22 500/2000 продаються з гарантією 120 місяців, тому можете бути впевнені в їх довговічності. Крім того, радіатор виготовлений з холоднокатаної сталі з антикорозійним покриттям.
Які характеристики зацікавлять покупців?
Конструкція складається з 2 рядів конвектора, які розташовані між панелями.
Тип 22 має оптимальну глибину і тепловіддачу.
Об'єм теплоносія – 10 л, а максимальна температура його нагріву досягає 120°C.
Колір корпусу білий (але легко піддається очищенню), він не буде виділятися в інтер'єрі.
Теплова потужність – 3788 Вт.
Спосіб кріплення таких виробів бічній, тому провести монтаж – нескладно. Навіть у промислових приміщеннях з підвищеною вологістю можна використовувати сталеві радіатори. Ціна турецьких моделей більш вигідна, ніж аналогічних європейських. При цьому параметри нічим не відрізняються.
Замовляйте відповідну опалювальну техніку в інтернет-магазині«Radiatorov»!
ЧОМУ НАМ ДОВІРЯЮТЬ?
![]() |
Пропонуємо тільки оригінальний товар. | ![]() |
Великий асортимент товару. |
![]() |
Спеціальні ціни для постійних клієнтів, будівельних і монтажних організацій. | ![]() |
Оперативна доставка. |
Залишилися питання?
Телефонуйте
і наші спеціалісти дадуть відповіді на всі питання.
ЯК ЗАМОВИТИ сталевий радіатор UltraTherm
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Замовлення на сайті | Зв'язок менеджера протягом 10 хв |
Готівковий розрахунок | Відправка товару |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ультратерм |
| Страна производитель | Турция |
| Вес | 52.18 кг |
| Испытательное давление | 13 бар |
| Конструкция радиатора | Панельная |
| Максимальная температура теплоносителя | 120 град. |
| Максимальное рабочее давление | 9 бар |
| Объем воды в радиаторе | 10 л |
| Способ подключения | Боковое |
| Тепловая мощность | 3788 Вт |
| Тип радиатора | 22 |
| Цвет | Белый |
| Гарантийный срок | 120 мес |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 500 мм |
| Глубина | 100 мм |
| Подключение теплоносителя | 1/2" |
| Ширина | 2000 мм |
| Комплектация | |
| Заглушка | Да |
| Кран Маевского | Да |
| Кронштейн | Да |
- Цена: 11 161,04 ₴










