
Сталевий радіатор Ultratherm 22 тип 600/500 бокове підключення (Туреччина)
3 886,96 ₴
- В наличии
- +380 (98) 053-60-27Ігор
Радіатори опалення Ultratherm 22 600/500 для житлових і комерційних приміщень!
Зробити обігрів більш економним допоможуть радіатори опалення. Потужна модель від бренду Ультратерм дозволить створити в приміщенні комфортну температуру. Ознайомтеся з характеристиками і перевагами.
У нашому магазині купити сталеві радіатори можна за конкурентними цінами!
Двухпанельные радіатори опалення використовуються в системах приватних будинків, котеджів, встановлюються в новобудовах. Навіть комерційні та промислові приміщення часто обігрівають за допомогою такого обладнання. Модель 22 600/500 від турецького виробника допоможе вам оцінити всі переваги пристроїв типу 22 в своєму будинку.
- Панельна конструкція і бічній спосіб кріплення робить монтаж простим, а експлуатацію – комфортною.
- Вражаюча теплова потужність – 1104 Вт – буде гарантією ефективного обігріву.
- Об'єм води у виробі – 3л, а його максимальна температура нагрівання досягає 120 градусів.
- Конструкція білого кольору стильно виглядає і легко піддається очищенню.
- Важить пристрій 15,5 кг
- Ціна на всю продукцію Ультратерм досить демократична, тому купити сталеві радіатори цього бренду може собі дозволить покупець будь-якого достатку. У стандартну комплектацію входить: паспорт, комплект кріплення, заглушка, кран Маєвського.
- Холоднокатана сталь, з якої роблять таке обладнання, та антикорозійне покриття стануть запорукою довгого терміну служби. Гарантія від виробника – 120 місяців!
Зробіть свій будинок або інше приміщення комфортним у будь-який час року!
ЧОМУ НАМ ДОВІРЯЮТЬ?
![]() |
Пропонуємо тільки оригінальний товар. | ![]() |
Великий асортимент товару. |
![]() |
Спеціальні ціни для постійних клієнтів, будівельних і монтажних організацій. | ![]() |
Оперативна доставка. |
Залишилися питання?
Телефонуйте
і наші спеціалісти дадуть відповіді на всі питання.
ЯК ЗАМОВИТИ сталевий радіатор UltraTherm
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Замовлення на сайті | Зв'язок менеджера протягом 10 хв |
Готівковий розрахунок | Відправка товару |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ультратерм |
| Страна производитель | Турция |
| Вес | 155 кг |
| Испытательное давление | 13 бар |
| Конструкция радиатора | Панельная |
| Максимальная температура теплоносителя | 120 град. |
| Максимальное рабочее давление | 9 бар |
| Объем воды в радиаторе | 3 л |
| Способ подключения | Боковое |
| Тепловая мощность | 1104 Вт |
| Тип радиатора | 22 |
| Цвет | Белый |
| Гарантийный срок | 120 мес |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 600 мм |
| Глубина | 100 мм |
| Подключение теплоносителя | 1/2" |
| Ширина | 500 мм |
| Комплектация | |
| Заглушка | Да |
| Кран Маевского | Да |
| Кронштейн | Да |
- Цена: 3 886,96 ₴










