
Алюмінієві радіатори Fondital EXCLUSIVO 500/100 D3 (Італія)
646,17 ₴
- Под заказ
Отправка с 27 мая 2026- +380 (98) 053-60-27Ігор
Алюмінієвий радіатор Fondital EXCLUSIVO 500/100 B3
Це італійське обладнання є одним з феноменів науково-дослідного профільного проекту, де розглядалися оптимальні показники для обігрівального пристрою. На основі результатів і була сконструйована ця модель з відмінною потужністю, а також якісним алюмінієвим корпусом.
Покупці хвалять тривалу гарантію від італійської фірми строком на 10 років, а також якісну заводську упаковку.
Придбайте це обігрівальне обладнання, випробуйте алюмінієвий радіатор Fondital EXCLUSIVO 500/100 B3 у справі. Передові рішення та результати профільних досліджень гарантують відмінну оптимізацію всіх показників, таких як тиск, потужність і об'єм води.
Зв'яжіться з нами і наші консультанти допоможуть з вибором!
ЧОМУ НАМ ДОВІРЯЮТЬ?
![]() |
Пропонуємо тільки оригінальний товар. | ![]() |
Наявність товару на складі. |
![]() |
Спеціальні ціни для постійних клієнтів та будівельних організацій. | ![]() |
Оперативна доставка. |
Залишилися питання?
Телефонуйте
і наші спеціалісти дадуть відповіді на всі питання.
ЯК ЗАМОВИТИ алюмінієвий радіатор FONDITAL
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Замовлення на сайті | Зв'язок менеджера протягом 10 хв |
Готівковий розрахунок | Відправка товару |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Fondital |
| Страна производитель | Италия |
| Вес | 1.38 кг |
| Конструкция радиатора | Секционная |
| Максимальная температура теплоносителя | 120 град. |
| Максимальное рабочее давление | 16 бар |
| Объем воды в радиаторе | 0.25 л |
| Способ подключения | Боковое |
| Тепловая мощность | 177.8 Вт |
| Гарантийный срок | 120 мес |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 557 мм |
| Глубина | 97 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Опрессовочное давление | 24 бар |
| Вид радиатора | Литый |
| Минимальное значение pH | 7.0 |
| Максимальное значение pH | 8.0 |
| Теплоотдача Δt = 70°C | 181.1 Вт |
| Межосевое расстояние | 500 мм |
- Цена: 646,17 ₴










