
Біметалічний радіатор Fondital Alustal 500/100 (Італія)
1 122 ₴
- В наличии
- Код: 500\100
- +380 (98) 053-60-27Ігор
Біметалічний радіатор Fondital Alustal 500/100
Біметалічний радіатор ALUSTAL 500/100 від італійського виробника адаптований до особливостей експлуатації в Україні. Максимальний робочий тиск, згідно документації ― до 40 атмосфер, міцність на розрив – до 120. Також заявлена стійкість до підвищеної кислотності води в системі теплопостачання (максимальний показник 10 pH при звичайних 7). Позиціонується як надійний варіант для установки в системах опалення багатоповерхових споруд, багатоквартирних висотних будинків.
Матеріал радіатора – сплави на основі алюмінію в поєднанні зі сталевими компонентами. За принципом подібних моделей, стійкість до корозії досягається за рахунок проходження теплоносія по зміцненим труб з нержавіючої сталі, а матеріал пластин радіатора на основі алюмінію підвищує тепловіддачу на 15-20% у порівнянні з звичайними алюмінієвими аналогами.
Біметалічні радіатори ALUSTAL 500/100 впишуться в будь-який дизайн, завдяки нейтральному зовнішньому вигляду, а секційна структура батарей дозволить встановити конструкцію, що оптимально підходить для обігріву кожного конкретного приміщення.
Детальніше про особливості монтажу та експлуатації моделі запитайте у наших консультантів.
ЧОМУ НАМ ДОВІРЯЮТЬ?
![]() |
Пропонуємо тільки оригінальний товар. | ![]() |
Спеціальні ціни для постійних клієнтів, будівельних і монтажних організацій. |
![]() |
Наявність товару на складі. | ![]() |
Оперативна доставка. |
Залишилися питання?
Телефонуйте
і наші спеціалісти дадуть відповіді на всі питання.
ЯК ЗАМОВИТИ алюмінієвий радіатор FONDITAL
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Замовлення на сайті | Зв'язок менеджера протягом 10 хв |
Готівковий розрахунок | Відправка товару |
| Основные | |
|---|---|
| Вес | 1.8 кг |
| Производитель | Fondital |
| Гарантийный срок | 240 мес |
| Страна производитель | Италия |
| Максимальное рабочее давление | 25 бар |
| Тепловая мощность | 191 Вт |
| Максимальная температура теплоносителя | 120 град. |
| Способ подключения | Боковое |
| Конструкция радиатора | Секционная |
| Объем воды в радиаторе | 0.19 л |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 559 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Глубина | 97 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Максимальное значение pH | 10 |
| Минимальное значение pH | 7 |
| Вид радиатора | Литый |
| Межосевое расстояние | 500 мм |
| Опрессовочное давление | 52.5 бар |
| Теплоотдача Δt = 70°C | 191 Вт |
- Цена: 1 122 ₴











