
Алюмінієвий радіатор Global EXTRA 500/100 (Італія)
642,09 ₴
- В наличии
- Код: 500/100
- +380 (98) 053-60-27Ігор
Алюмінієвий радіатор Global EXTRA 500/100
Радіатор серії Extra 500/100 від італійської компанії-виробника - пристрій нового покоління, яке створено на ґрунті довгих і дуже результативних досліджень фахівців європейської компанії за технологією лиття алюмінію під високим тиском.
Висока тепловіддача здійснюється завдяки модифікованому сплаву алюмінію з додатковими компонентами, що гарантує зносостійкість, економічність, а також невелике споживання енергоресурсів.
Відмінною рисою алюмінієвого радіатора Global EXTRA 500/100 є офіційна гарантія від італійської фірми на 10-річний термін.
Варіанти підключення радіатора до системи опалення:
1. Бокове підключення. Даний спосіб є найбільш популярним і дозволяє отримати максимальну тепловіддачу. Принцип монтажу досить простий - підводить труба підключається до верхнього патрубка радіатора, що відводить - до нижнього.
2. Діагональне підключення. Даний спосіб найбільш підходить для довгих радіаторів, т. до. дозволяє домогтися максимального прогріву радіатора. У цьому випадку подводящую трубу підключають до верхнього патрубка, а відводять до нижнього, який знаходиться з іншого боку радіатора.
3. Нижнє підключення. Найменш ефективний спосіб підключення (порівняно з боковим способом, втрачається до 15% тепловіддачі).

До кожного радіатора додається паспорт з описом правил монтажу та експлуатації радіатора.
ЧОМУ НАМ ДОВІРЯЮТЬ?
![]() |
Пропонуємо тільки оригінальний товар. | ![]() |
Спеціальні ціни для постійних клієнтів, будівельних і монтажних організацій. |
![]() |
Наявність товару на складі. | ![]() |
Оперативна доставка. |
Залишилися питання?
Телефонуйте
і наші спеціалісти дадуть відповіді на всі питання.
ЯК ЗАМОВИТИ алюмінієвий радіатор GLOBAL
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Замовлення на сайті | Зв'язок менеджера протягом 10 хв |
Готівковий розрахунок | Відправка товару |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Global |
| Страна производитель | Италия |
| Вес | 1.28 кг |
| Конструкция радиатора | Секционная |
| Максимальная температура теплоносителя | 120 град. |
| Максимальное рабочее давление | 16 бар |
| Объем воды в радиаторе | 0.46 л |
| Состояние | Новое |
| Способ подключения | Боковое |
| Тепловая мощность | 184 Вт |
| Гарантийный срок | 120 мес |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 590 мм |
| Глубина | 95 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Опрессовочное давление | 24 бар |
| Вид радиатора | Литый |
| Минимальное значение pH | 7.0 |
| Максимальное значение pH | 8.0 |
| Теплоотдача Δt = 70°C | 184 Вт |
| Межосевое расстояние | 500 мм |
- Цена: 642,09 ₴












