
Алюмінієвий радіатор Fondital EXCLUSIVO 350/100 B4 (Італія)
655,35 ₴
- В наличии
- +380 (98) 053-60-27Ігор
Алюмінієвий радіатор Fondital EXCLUSIVO 350/100 B4
Одна з найактуальніших моделей італійських професіоналів обігрівального обладнання. Для її проектування був створений цілий науково-дослідний проект, який допоміг оптимізувати всі робочі показники. Зразкова потужність і робочий тиск роблять це пристрій дуже затребуваним в середовищі покупців.
Заслуговує уваги тривала гарантія строком на 120 місяців, а також відмінна заводська упаковка.
Алюмінієвий радіатор Fondital EXCLUSIVO 350/100 B4 є передовою розробкою італійців. Її робота — непомітно і якісно справлятися з безпосередніми обов'язками. Допомагають у цьому оптимальна температура і тепловіддача.
Наші співробітники допоможуть визначитися з точною моделлю вироби!
ЧОМУ НАМ ДОВІРЯЮТЬ?
![]() |
Пропонуємо тільки оригінальний товар. | ![]() |
Спеціальні ціни для постійних клієнтів та будівельних організацій. |
![]() |
Виконуємо гарантійні зобов'язання. | ![]() |
Оперативна доставка. |
Залишилися питання?
Телефонуйте
і наші спеціалісти дадуть відповіді на всі питання.
ЯК ЗАМОВИТИ алюмінієвий радіатор FONDITAL
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Замовлення на сайті | Зв'язок менеджера протягом 10 хв |
Готівковий розрахунок | Відправка товару |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Fondital |
| Страна производитель | Италия |
| Вес | 1.2 кг |
| Конструкция радиатора | Секционная |
| Максимальная температура теплоносителя | 120 град. |
| Максимальное рабочее давление | 16 бар |
| Объем воды в радиаторе | 0.21 л |
| Способ подключения | Боковое |
| Тепловая мощность | 140 Вт |
| Гарантийный срок | 120 мес |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 407 мм |
| Глубина | 97 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Опрессовочное давление | 24 бар |
| Вид радиатора | Литый |
| Минимальное значение pH | 7.0 |
| Максимальное значение pH | 8.0 |
| Теплоотдача Δt = 70°C | 140 Вт |
| Межосевое расстояние | 350 мм |
- Цена: 655,35 ₴










