
Алюмінієвий радіатор Fondital Calidor Super 350/100 B4 (Італія)
597,21 ₴
- В наличии
- +380 (98) 053-60-27Ігор
Алюмінієвий радіатор Fondital Calidor Super 350/100 B4
Першокласне пристрій, який витримає високий тиск. Його легкий матеріал значно спростить транспортування, а зручна конструкція дозволить регулювати кількість секцій. Цей радіатор відмінно віддає тепло, тому використовувати його надзвичайно вигідно.
Виробник надасть 120 місяців гарантії, а також гарантує доставку у фірмовій заводській упаковці.
Зверніть увагу на цю модель обігрівального обладнання, адже алюмінієвий радіатор Fondital Calidor 350/100 B4 буде відмінним вибором. Його відрізняють утилітарність і чудова працездатність. Багато покупці оцінять італійське якість.
Наші фахівці допоможуть визначитися з точною моделлю вироби!
ЧОМУ НАМ ДОВІРЯЮТЬ?
![]() |
Пропонуємо тільки оригінальний товар. | ![]() |
Великий асортимент товару. |
![]() |
Спеціальні ціни для постійних клієнтів та будівельних, монтажних організацій. | ![]() |
Оперативна доставка. |
Залишилися питання?
Телефонуйте
і наші спеціалісти дадуть відповіді на всі питання.
ЯК ЗАМОВИТИ алюмінієвий радіатор FONDITAL
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Замовлення на сайті | Зв'язок менеджера протягом 10 хв |
Готівковий розрахунок | Відправка товару |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Fondital |
| Страна производитель | Италия |
| Вес | 1.31 кг |
| Конструкция радиатора | Секционная |
| Максимальная температура теплоносителя | 120 град. |
| Максимальное рабочее давление | 16 бар |
| Объем воды в радиаторе | 0.2 л |
| Состояние | Новое |
| Способ подключения | Боковое |
| Тепловая мощность | 139 Вт |
| Цвет | Белый |
| Гарантийный срок | 120 мес |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 427 мм |
| Глубина | 96 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Опрессовочное давление | 24 бар |
| Вид радиатора | Литый |
| Минимальное значение pH | 7.0 |
| Максимальное значение pH | 8.0 |
| Теплоотдача Δt = 70°C | 139 Вт |
- Цена: 597,21 ₴









