
Алюмінієвий радіатор Fondital Aleternum 500/100 B4 (Італія)
703,80 ₴
- В наличии
- +380 (98) 053-60-27Ігор
Алюмінієві радіатори Fondital Aleternum 500/100
Італійська лінійка обігрівального обладнання поповнилася свіжим пропозицією. Ця модель відрізняється варіативністю вибору між секціями різного розміру. Секційний корпус дозволить підібрати ідеальний варіант під потрібне приміщення. Легкий матеріал виробу не викличе проблем з установкою або транспортуванням.
Виробник гарантує тривалу гарантію строком на 120 місяців, а також заводську упаковку для зручного транспортування.
Купуйте алюмінієві радіатори Fondital Calidor Super Aleternum 500/100 і опинитеся в числі клієнтів, по-справжньому задоволені своєю покупкою. Максимальний тиск в 35 бар вражає багатьох, а відмінна тепловіддача допомагає економити.
Звертайтеся та замовляйте європейську технологічність за доступними цінами!
ЧОМУ НАМ ДОВІРЯЮТЬ?
![]() |
Пропонуємо тільки оригінальний товар. | ![]() |
Великий асортимент товару. |
![]() |
Спеціальні ціни для постійних клієнтів та будівельних, монтажних організацій. | ![]() |
Оперативна доставка. |
Залишилися питання?
Телефонуйте
і наші спеціалісти дадуть відповіді на всі питання.
ЯК ЗАМОВИТИ алюмінієвий радіатор FONDITAL
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Замовлення на сайті | Зв'язок менеджера протягом 10 хв |
Готівковий розрахунок | Відправка товару |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Fondital |
| Страна производитель | Италия |
| Вес | 1.3 кг |
| Конструкция радиатора | Секционная |
| Максимальная температура теплоносителя | 120 град. |
| Максимальное рабочее давление | 16 бар |
| Объем воды в радиаторе | 0.26 л |
| Способ подключения | Боковое |
| Тепловая мощность | 193.5 Вт |
| Цвет | Белый |
| Гарантийный срок | 120 мес |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 557 мм |
| Глубина | 97 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Опрессовочное давление | 24 бар |
| Вид радиатора | Литый |
| Минимальное значение pH | 5.0 |
| Максимальное значение pH | 10.0 |
| Теплоотдача Δt = 70°C | 193.5 Вт |
| Межосевое расстояние | 500 мм |
- Цена: 703,80 ₴









