
Алюмінієвий радіатор Ottimo 500/100 Radiatori 2000 (Італія)
690,54 ₴
- Под заказ
Отправка с 27 мая 2026- +380 (98) 053-60-27Ігор
Алюмінієвий радіатор Radiatori Ottimo 500/100 (Італія) виготовлений на фірмі Radiatori2000, яка гарантує максимальну тепловіддачу при мінімальних витратах. Радіатор має сучасний закруглений профіль, який легко вписується в будь-який інтер'єр, c успіхом задовольняючи найвишуканіші смаки. Ця опалювальна система відрізняється високою якістю і надійністю, тому в комплекті з радіатором ви отримаєте 15-ти річну гарантію від офіційного виробника.
Алюмінієвий радіатор Radiatori Ottimo 500/100 (Італія) виготовлений у відповідності з нормами системи забезпечення якості UNI 29002 (ISO 9002). Цей радіатор чудово підійде для установки в приміщення з центральної та автономною системою опалення.
Наповніть свій будинок затишком і теплом разом з італійськими радіаторами високої якості Radiatori.
ЧОМУ НАМ ДОВІРЯЮТЬ?
![]() |
Пропонуємо тільки оригінальний товар. | ![]() |
Спеціальні ціни для постійних клієнтів, будівельних і монтажних організацій. |
![]() |
Наявність товару на складі. | ![]() |
Оперативна доставка. |
Залишилися питання?
Телефонуйте
і наші спеціалісти дадуть відповіді на всі питання.
ЯК ЗАМОВИТИ алюмінієвий радіатор RADIATORI2000
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Замовлення на сайті | Зв'язок менеджера протягом 10 хв |
Готівковий розрахунок | Відправка товару |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Radiatori 2000 |
| Страна производитель | Италия |
| Вес | 1.5 кг |
| Конструкция радиатора | Секционная |
| Максимальная температура теплоносителя | 120 град. |
| Максимальное рабочее давление | 16 бар |
| Объем воды в радиаторе | 0.5 л |
| Способ подключения | Боковое |
| Тепловая мощность | 158.2 Вт |
| Гарантийный срок | 120 мес |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 598 мм |
| Глубина | 103 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Опрессовочное давление | 24 бар |
| Вид радиатора | Литый |
| Минимальное значение pH | 6.5 |
| Максимальное значение pH | 7.5 |
| Теплоотдача Δt = 70°C | 140 Вт |
| Межосевое расстояние | 500 мм |
- Цена: 690,54 ₴












