
Алюмінієві радіатори Helyos EVO 500/100 Radiatori 2000 (Італія)
564,57 ₴
- В наличии
- +380 (98) 053-60-27Ігор
Алюмінієві радіатори Helyos EVO 500/100 Radiatori 2000
Алюмінієві радіатори Helyos EVO 500/100 Radiatori 2000 - нова модель італійського виробництва з робочим тиском 20 атм і можуть встановлюватися в системі опалення приватного будинку, так і в квартирі та офісі.
Корпус радіатора формується методом лиття під високим тиском. Унікальна конструкція горизонтальних і вертикальних елементів забезпечує покращене рух повітря і збільшення тепловіддачі. Для монтажу окремих секцій використовуються спеціальні різьбові деталі – ніпелі, що забезпечують герметизацію сполук з допомогою ущільнювальних прокладок. Алюмінієвий сплав, з якого виготовлені секції, володіє відмінною механічною міцністю, високою тепловіддачею і тривалим терміном служби. Стійкістю до корозії забезпечує обробка хімічним складом. А безупречность белого цвета достигается с помощью метода анафреза и эпоксидно-полиэфирного распыления.
Алюминиевые радиаторы Helyos EVO 500/100 Radiatori 2000 комплектуются разным количеством секций, в зависимости от особенностей обогреваемого помещения. Уникальный округленный профиль легко впишется в интерьер современного помещения, гармонично дополняя общий дизайн.
ПОЧЕМУ НАМ ДОВЕРЯЮТ?
![]() |
Предлагаем только оригинальный товар. | ![]() |
Специальные цены для постоянных клиентов, строительных и монтажных организаций. |
![]() |
Наличие товара на складе. | ![]() |
Оперативная доставка. |
Остались вопросы?
Звоните
і наші спеціалісти дадуть відповіді на всі питання.
ЯК ЗАМОВИТИ алюмінієвий радіатор RADIATORI2000
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Замовлення на сайті | Зв'язок менеджера протягом 10 хв |
Готівковий розрахунок | Відправка товару |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Radiatori 2000 |
| Страна производитель | Италия |
| Вес | 1.37 кг |
| Конструкция радиатора | Секционная |
| Максимальная температура теплоносителя | 120 град. |
| Максимальное рабочее давление | 20 бар |
| Объем воды в радиаторе | 0.33 л |
| Состояние | Новое |
| Способ подключения | Боковое |
| Тепловая мощность | 175 Вт |
| Цвет | Белый |
| Гарантийный срок | 120 мес |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 578 мм |
| Глубина | 95 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Опрессовочное давление | 40 бар |
| Вид радиатора | Литый |
| Минимальное значение pH | 6.5 |
| Максимальное значение pH | 7.5 |
| Теплоотдача Δt = 70°C | 175 Вт |
| Межосевое расстояние | 500 мм |
- Цена: 564,57 ₴











