
Алюмінієвий радіатор Global EKOS PLUS 2000 (Італія)
3 592,44 ₴
- В наличии
- Код: 2000
- +380 (98) 053-60-27Ігор
Алюмінієві вертикальні радіатори Global Ekos Plus 2000 Незамінні в тих випадках, коли необхідно організувати нестандартні схеми опалення і раціонально розпоряджатись вузькими променями стін. Їх вертикальні елементи зроблені методом екструзії, а верхній і нижній колекцій - традиційним литтям під тиском. Для з'єднання використана запатентована Global технологія зварювання литого і екструзійного алюмінію.
Відмінна особливість алюмінієвих приладів Global в тому, що товщина вертикальних каналів для проходу теплоносника у них два мм, в той час як у більшості подібних - трохи більше 1 мм. Завдяки цьому Global Ekos Plus може працювати при стисканні до 16 атм, тобто їх також можна встановлювати у багатоповерхових будинках.
ПРАВИЛЬНА УСТАНОНКА
- Алюмінієві радіатори Global можуть встановлюватися у системах опалення з температурою 110 °C і водневий показник (pH) води 6,5 - 8,5.
- Радіопровідники можуть встановлюватися у системах із сталевими, мідними, металопластичними трубами та трубами з полімерних матеріалів.
- Рекомендується встановити на кожен радіатор автоматичний або ручний клапан спуску повітря.
- Потрібно залишати обидва радіаторних крана Відчинено за винятком випадків технічного обслуговування або демонтажу радіаторів.
ЧОМУ НАМ ДОВІРЯТЬ?
![]() |
Пропонуємо тільки оригінальний товар. | ![]() |
Особливі ціни на постійних клієнтів, будівельні та монтажні установи. |
![]() |
Доступні ціни. | ![]() |
Оперативна доставка. |
Залишилися питання?
Звоните
і наші експерти дадуть відповідь на всі запитання.
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Замовка на веб- сайті | Зв' язок менеджера протягом 10 хв |
Нагромаджений об’ єм даних | Надсилання товару |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Global |
| Страна производитель | Италия |
| Вес | 3.34 кг |
| Конструкция радиатора | Секционная |
| Максимальная температура теплоносителя | 110 град. |
| Максимальное рабочее давление | 16 бар |
| Объем воды в радиаторе | 0.65 л |
| Способ подключения | Боковое |
| Тепловая мощность | 270 Вт |
| Цвет | Белый |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 2070 мм |
| Глубина | 95 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Опрессовочное давление | 24 бар |
| Вид радиатора | Экструзионный |
| Минимальное значение pH | 7.0 |
| Максимальное значение pH | 8.0 |
| Теплоотдача Δt = 70°C | 270 Вт |
| Межосевое расстояние | 2000 мм |
- Цена: 3 592,44 ₴














