
Біметалічний радіатор HERTZ 500/80 (Польща)
550 ₴
- В наличии
- +380 (98) 053-60-27Ігор
Біметалічний радіатор HERTZ 500/80
Біметалічний радіатор HERTZ 500/80 від польського виробника виконаний за європейськими стандартами і випробуваний в умовах українських систем теплопостачання.
Тому конструкція розрахована на перепади тиску з максимальним робочим до 35 атмосфер і максимальну температуру теплоносія до 120°З, а також високу хімічну активність і можливу забрудненість теплоносія.
Матеріал – типове для биметаллов поєднання сталі та алюмінію: сталева труба проводить теплоносій, а розміщений на ній пластинчастий алюмінієвий радіатор інтенсивно відводить тепло. Завдяки цьому вже класичному поєднанню споживач отримує високу тепловіддачу і стійкість до корозії, а також сумісність при підключенні до пластиковим, і до сталевих труб, що застосовуються в українських системах централізованого теплопостачання.
Классический функциональный дизайн и модульная структура биметаллического радиатора HERTZ 500/80 позволяют собрать батарею нужной конфигурации, которая обеспечит необходимое количество тепла и ненавязчиво впишется в интерьер практически любого помещения.
ПОЧЕМУ НАМ ДОВЕРЯЮТ?
![]() |
Предлагаем только оригинальный товар. | ![]() |
Специальные цены для постоянных клиентов, строительных и монтажных организаций. |
![]() |
Наличие товара на складе. | ![]() |
Оперативная доставка. |
Остались вопросы?
Звоните
и наши специалисты ответят на все вопросы.
КАК ЗАКАЗАТЬ биметаллический радиатор HERTZ
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Заказ на сайте | Связь менеджера в течение 10 мин |
Готівковий розрахунок | Відправка товару |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hertz |
| Страна производитель | Польша |
| Вес | 1.58 кг |
| Конструкция радиатора | Секционная |
| Максимальная температура теплоносителя | 120 град. |
| Максимальное рабочее давление | 35 бар |
| Объем воды в радиаторе | 0.25 л |
| Способ подключения | Боковое |
| Тепловая мощность | 203 Вт |
| Цвет | Белый |
| Гарантийный срок | 120 мес |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 560 мм |
| Глубина | 100 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Опрессовочное давление | 50 бар |
| Теплоотдача Δt = 70°C | 203 Вт |
| Межосевое расстояние | 500 мм |
| Материал радиатора | Сталь - алюминий |
- Цена: 550 ₴









