
Алюмінієві радіатори опалення Global VIP 500/100 (Італія)
15 090,90 ₴
- В наличии
- Код: 500/100VIP
- +380 (98) 053-60-27Ігор
Алюмінієві радіатори опалення Global найнадійніші з представлених на ринку.
Алюмінієві радіатори Global VIP призначені для застосування в автономних і централізованих системах опалення. Модель Global «VIP» має стилістично витриманий, елегантний дизайн. Продуманість зовнішнього вигляду дає можливість застосування даної моделі в дизайнерських рішеннях: радіатори «VIP» легко впишуться в класичний інтер'єр, так і можуть бути використані при авангардних рішеннях.
Основні характеристики:
– максимальний робочий тиск – до 1,6 мПа (16 атм. )
– обпресувальні тиск – 2,4 мПа
– максимальна температура теплоносія — до 110° С
Для монтажу і підключення радіатора до системи опалення необхідний монтажний комплект, який включає в себе — перехідники, глухі пробки (заглушки), кран Маєвського (воздухоспускной), прокладки, кронштейни для кріплення радіаторів. Монтажний комплект в ціну радіатора не входить і продається окремо.
Монтаж радіатора:
1. Монтаж радіаторів проводиться згідно з вимогами СНиП. (у кожній упаковці радіатора є детальна інструкція по монтажу та експлуатації)
2. Для ефективної роботи радіатора необхідно враховувати наступні параметри:
* Відстань між стіною і радіатором не менше 3 див.
* Відстань від підвіконня до радіатора не менше 10 см
* Відстань від підлоги до радіатора не менше 10 див.
3. Монтажні роботи повинні проводитися спеціалізованою монтажною організацією.

Схема установки радіатора
ЧОМУ НАМ ДОВІРЯЮТЬ?
![]() |
Пропонуємо тільки оригінальний товар. | ![]() |
Спеціальні ціни для постійних клієнтів, будівельних і монтажних організацій. |
![]() |
Наявність товару на складі. | ![]() |
Оперативна доставка. |
Залишилися питання?
Телефонуйте
і наші спеціалісти дадуть відповіді на всі питання.
ЯК ЗАМОВИТИ алюмінієвий радіатор GLOBAL
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Замовлення на сайті | Зв'язок менеджера протягом 10 хв |
Готівковий розрахунок | Відправка товару |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Global |
| Страна производитель | Италия |
| Вес | 6.46 кг |
| Конструкция радиатора | Секционная |
| Максимальная температура теплоносителя | 120 град. |
| Максимальное рабочее давление | 16 бар |
| Объем воды в радиаторе | 1.2 л |
| Способ подключения | Боковое |
| Тепловая мощность | 518 Вт |
| Гарантийный срок | 120 мес |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 534 мм |
| Глубина | 60 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Опрессовочное давление | 24 бар |
| Вид радиатора | Литый |
| Минимальное значение pH | 7.0 |
| Максимальное значение pH | 8.0 |
| Теплоотдача Δt = 70°C | 518 Вт |
| Межосевое расстояние | 500 мм |
- Цена: 15 090,90 ₴








